Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

PLETACIE IHLICE, HÁČIKY Počet produktov v kategórii: 46

Nájdete tu pletacie ihlice plastové, hliníkové, bambusové, ponožkové, okrúhle, prevesovacie, pomocné, aj háčiky na háčkovanie tenké vhodné na háčkovanie obrúskov, na krajku, aj plastové široké a mega široké háčiky, hrubé plastové háčiky na háčkovanie tričkovlny, aj dlhé háčiky na tuniské vzory. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Pletacie ihlice hliníkové

  Ľahké kvalitné hliníkové pletacie ihlice sivé sú rovné s koncovkami v dĺžke 35 cm a hrúbkach 2 - 5 mm. Tovar máme skladom a pravidelne ho doplňujeme podľa potreby.

 • Pletacie ihlice bambusové

  Veľmi kvalitné bambusové pletacie ihlice leštené rovné s koncovkami sú v dĺžke 35 cm a hrúbkach 2 - 12 mm. Tovar máme skladom a pravidelne ho doplňujeme podľa potreby.

 • Pletacie ihlice plastové

  Veľmi ľahké plastové pletacie ihlice sivé, rovné s koncovkami sú v dĺžke 35 cm a hrúbkach 6 - 12 mm. Tovar máme skladom a pravidelne ho doplňujeme podľa potreby.

 • Pletacie ihlice okrúhle

  Ľahké hliníkové pletacie ihlice okrúhle sú v dĺžke 80 cm a hrúbkach 2 - 9 mm. Sú vhodné na pletenie tunela, sedla a všade tam, kde je potrebné pliesť v kruhu veľký počet očiek. Tovar máme skladom a pravidelne ho doplňujeme podľa potreby.

 • Pletacie ihlice ponožkové

  Hliníkové pletacie ihlice krátke, rovné bez koncoviek v počte 5ks v balení majú dĺžku 20 cm a sú v hrúbkach 2 - 6 mm. Použijete ich na pletenie golierov, čiapok, tunelov - nákrčníkov, rukavíc, ponožiek, papučiek a pod. Tovar máme skladom a pravidelne ho doplňujeme podľa potreby.

 • Pletacie ihlice...

  Pletacie ihlice prevesovacie kovové sú v dĺžkach 114 - 200 mm. Použijete ich na odobratie očiek z pleteniny na pomocnú prevesovaciu ihlicu, kde ich jednoducho uzavriete proti vyvlečeniu. Tovar máme skladom a pravidelne ho doplňujeme podľa potreby.

 • Háčiky oceľové

  Háčiky oceľové sú v dĺžke 12cm a vo veľmi malých hrúbkach od 0,6 do 1,75mm. Tovar máme skladom a pravidelne ho dopĺňame podľa potreby.

 • Háčiky hliníkové

  Háčiky hliníkové sú v dĺžke 15cm a v malých hrúbkach od 2 po 4,5mm. Tovar máme skladom a pravidelne ho dopĺňame podľa potreby.

 • Háčiky plastové

  Háčiky plastové farebné sú v dĺžke 15cm a v hrúbkach 5 až 15mm. Plastový háčkovací háčik použijete hlavne na hrubšiu priadzu. Tovar máme skladom a pravidelne ho dopĺňame podľa potreby.

 • Háčiky hliníkové 35cm

  Odľahčené hliníkové háčiky farbené sú dlhé ako ihlice a použijete ich na tuniské alebo turecké háčkované vzory. Dĺžka háčika je 35cm, zloženie je farbený kov hliník. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 46 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 46 položiek