Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

NÁUŠNICE Počet produktov v kategórii: 65

Náušnice sme rozdelili do viacerých skupín podľa materiálov, z ktorých sú vyrobené. Nájdete tu prírodné perleťové, perlové aj korálové náušnice, šité korálkové sklenené, kovové tvarované visiace aj pevné, kovové s kamienkami jednoduché aj tvarované, no a neodmysliteľne aj jednoduché plastové. Náušnice môžete nosiť k rôznym príležitostiam. Tovar máme skladom. 

Podkategórie

 • Náušnice s kamienkami

  Náušnice majú kovový základ a sú zdobené jemným kameňom alebo viacerými kamienkami. Náušnice sú pevné do ucha alebo visiace, či tvarované. Nájdete tu dlhé aj krátke, nežné aj nápadité, s jemným kameňom aj husto zdobené kamienkové. Vyberiete si z rôznych štýlov- romantické, ležérne, rebelské, noblesné, športové, boho, etno, vintage, klasické a pod.. Náušnice môžete nosiť na bežný deň, aj na večernú udalosť alebo malé oslavy. Tovar máme skladom.

 • Náušnice kovové

  Kovové náušnice filigránske, náušnice zvierací motív, farbené aj jednoduché, zlaté či strieborné, kovové náušnice s kamienkami, aj smaltované, náušnice z tvarovaných kovových drôtikov, aj náušnice kovové kvetiny a pod. Nájdete tu dlhé aj krátke, nežné aj nápadité, hladké aj kamienkové, tepané a pod. Náušnice môžete nosiť na bežný deň, aj na večernú udalosť alebo malé oslavy. Tovar máme skladom.

 • Náušnice koraly a perly

  Elegantné náušnice z prírodnej perlete alebo korálov. Náušnice majú kovové náušnicové uzatváranie alebo afroháčik a sú ketlovaním spájané z malých korálok do tvaru, alebo majú jemnú pevnú alebo visiacu perlu. Náušnice z prírodných materiálov vyzdvihujú Vašu exkluzivitu. Môžete ich nosiť na bežný deň, aj na večernú udalosť alebo slávnosť. Tovar máme skladom.

 • Náušnice korálkové

  Náušnice sú šité z drobných sklenených korálok. Náušnice sú dlhšie a šité nahusto. Tieto náušnice sa hodia na spoločenskú udalosť. Tovar máme skladom. 

 • Náušnice plastové

  Náušnice v tejto skupine sú vyrábané z plastu a sú rôzne tvarované a farbené. Tieto náušnice sú rýchlou a jednoduchou  variantou, hodia sa skôr k športovému a ležérnemu štýlu, použijete ich aj v etno a boho štýle. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 65 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 65 položiek