Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

FLEECE ANTIPILLING, DINO - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 47

Fleece je mäkký hrubší materiál vyrábaný väčšinou v šírkach 150cm a môže byť v prevedení Antipilling a Dino. Antipilling je mäkký obojstranný fleece jednofarebný, je v širokej farebnici. Antipilling fleece použijete na bundičky, mikiny, teplé outdoor nohavice, na zateplenie bundy, oblečenie pre deti aj dospelých, deky, vankúšiky a pod.

Dino fleece má dlhší vlas a je vhodný na outdoor oblečenie, detské oblečenie, aj na deky a vankúše, na detské deky, do kočíka a pod., poťah na postele, poťahy na sedačku. Nájdete tu aj vzorované fleece s detským motívom jednofarebné aj vzorované. Flís je vyrobený zo 100% Poylesteru. Tovar máme skladom a pravidelne doplňujeme chýbajúce farby.

Podkategórie

  • Antipilling Fleece

    Fleece Antipilling je mäkký hrubší materiál vyrábaný v šírke 150cm, zloženie 100% Polyester, hmotnosť je 380g/m. Antipilling je jednofarebný a v širokej farebnej ponuke. Antipilling fleece použijete na bundičky, mikiny, teplé outdoor nohavice, na zateplenie bundy, oblečenie pre deti aj dospelých, deky, vankúšiky a pod. Tovar máme skladom a pravidelne doplňujeme chýbajúce farby.

  • Dino fleece

    Hrubší mäkký obojstranný fleece s dlhším vlasom na lícovej strane, príjemný na dotyk, vhodný pre konfekčné spracovanie, aj pre interiérový textil a doplnky, na wellness oblečenie a pod. Dodáva sa v šírke 170 cm, zloženie: 100% Polyester, hmotnosť 350 g/m. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 47 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 47 položiek