Kategórie

KORÁLKY PLASTOVÉ Počet produktov v kategórii: 140

Plastové korálky sú odľahčené korálky, ktoré tvarom a dizajnom imitujú sklenené, kovové alebo prírodné korálky. Plastové korálky sú vhodné na doplňovanie k ťažším korálkam, no aj vzájomnou kombináciou vytvoríte zaujímavú bižutériu. Niektoré korálky môžete aj našívať na oblečenie a doplnky, na kroje, spoločenské šaty a pod. V skupine nájdete korálky guličky, voskované perly, kvietky, ováliky, slzičky, ryža, postavičky, mačacie oči a pod. Tovar máme skladom.    

Podkategórie

 • Korálky mačacie oči

  Plastové korálky mačacie oči majú perleťový vzhľad. V ponuke nájdete guličky, ováliky aj valčeky s menším aj väčším rozmerom. Korálky mačacie oči použijete na výrobu náhrdelníkov, náramkov, na náušnice aj brošne, rôzne ozdoby. Mačacie oči môžete aj dopňovať a kombinovať s inými korálkami. Tovar máme skladom.    

 • Korálky plastové...

  Plastové odľahčené korálky voskované imitujú voskované perly, sú perleťovo lesklé. Nájdete tu voskované guličky v priemeroch 3mm až 17mm vo viacerých farbách, aj voskované kvietky, valčeky, ryžu, ováliky a pod. Voskované plastové korálky použijete pri výrobe náhrdelníkov, náramkov, na brošne, náušnice, na ozdoby do vlasov, na výrobu rôznych ozdôb, postavičiek, na výzdobu a pod. Tovar máme skladom.

 • Korálky plastové...

  Plastové korálky sú odľahčené s kovovým dizajnom. Nájdete tu malé korálky guličky, ryža, tvarované lampióny, ováliky a pod. Plastové korálky môžete vzájomne doplňovať, pridávať ku skleneným alebo kovovým korálkam, kombinovať s kožou alebo retiazkami. Korálkami s kovovým dizajnom vytvoríte aj spletané náramky, rôzne náhrdelníky, náramky s príveskami, náušnice, brošne aj rôzne ozdoby. Tovar máme skladom.

 • Korálky plastové...

  Korálky plastové postavičky sú balené vo farebných mixoch. Nájdete tu srdiečka, motýle, medvedíky, sloníky, krokodíle, rybky a pod. Korálky postavičky použijete na výrobu detských doplnkov, náramkov, na ozdoby a môžete ich aj prišiť o oblečenie, na háčkované aj pletené čiapky, na výzdobu taštičiek a pod. Korálky postavičky môžete aj kombinovať s inými malými korálkami alebo príveskami. Tovar máme skladom.  

 • Korálky plastové...

  Korálky plastové v rôznych tvaroch majú vzory mramorované, dalmatínci, žíhané, batikované, maľované, pruhované a pod. V tejto skupine nájdete hlavne väčšie výraznejšie korálky, ktoré majú menší prievlak do cc 2,5mm. Mnohé z korálok sú imitáciou prírodných vzorov a kameňov, plast ich však odľahčuje a preto sa môžu použiť aj vo väčších množstvách na jeden náhrdelník či náramok. Korálky môžete použiť aj jednotlivo, alebo ich môžete kombinovať s kovovými či sklenenými korálkami. Tovar máme skladom.

 • Korálky plastové metal...

  Veľké korálky plastové majú povrch farbený matnou metalovou farbou. Korálkam to dodáva ťažký kovový dojem. Prievlak- dierky sú pozdĺž korálky a môžete ich používať na výrobu náhrdelníkov, náramkov, na náušnice, brošne a pod. V ponuke máme guličky, placky, olivky a ich vzájomnou kombináciou môže vzniknúť zaujímavý kúsok. Tovar máme skladom.

 • Korálky plastové brúsené

  Plastové korálky majú dizajn brúsených korálok, vďaka plastu sú odľahčené. Preto sa výborne hodia na výrobu girlandy, ale aj bižutérie, či výzdobu oblečenia alebo kabeliek, či na výrobu dekorácií. Korálky plastové môžete používať sólo alebo ich doplňovať ku skleneným alebo iným ťažším korálkam. Tovar máme skladom.   

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 140 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 140 položiek