Kategórie

Nové produkty

 • Solárny  panel 12V  60Wp
  Solárny panel 12V 60Wp

  Solárny panel polykryštálický  panel 60wp na nabíjanie 12V batérií ,...

  62,148 €

Zľavnený tovar

RÚČKY NA TAŠKU Počet produktov v kategórii: 82

Široký výber rôznych rúčok na tašky a kabelky, na listové kabelky, peňaženky, prišívacie rámiky a retiazky kabelkové. Vyberiete si rúčky drevené, bambusové, kožené, aj korálkové, kovové rámiky prišívacie aj lepiace, retiazky so zakončením aj v metráži. Farebnosť je rôzna, preto si určite nájdete aj také uchá, ktoré sa hodia k Vašim jedinečným výrobkom. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Rúčky na tašky...

  Najobľúbenejšie rúčky na tašky sú kombinácia textilu a dreva. Nájdete tu dĺžky vhodné na veľké aj malé tašky a kabelky. V tejto skupine sú rúčky pevné, aj ohybné, dlhšie cez plece, aj krátke do ruky. Rúčky jednoducho prišijete o urobenú tašku, alebo ich spojíte pomocou odevných kovových krúžkov, alebo polkrúžkov s pridaním karabínok (nájdete ich v sekcii Kovová galantéria). Tovar máme skladom.

 • Rúčky na tašky drevené

  Rúčky z dreva alebo kombinácia drevených korálok a kovu, či šnúr majú široké uplatnenie pri výrobe tašiek a kabeliek. V ponuke nájdete krátke pevné celodrevené rúčky, aj rúčky pevné z drevených korálok, dlhšie rúčky ohybné z drevených valčekov. Rúčky na tašky drevené majú prírodné farby. Tovar máme skladom.

 • Rúčky na tašky bambusové

  Prírodný bambus je základom výroby rúčok v tejto skupine. Nájdete ho v klasickej podobe lakovaný, alebo rôzne upravený v príjemných prírodných farbách. Bambusové rúčky si vyberiete okrúhle, polokrúhle, oválne, väčšie aj menšie, pravidelné aj nepravidelné. Tovar máme skladom.

 • Rúčky na tašky kožené

  Dlhé rúčky na tašky z koženkových šnúr, sú prepletané či hladké, s drevenými korálkami a krúžkami na koncoch. Koženkové alebo kožené rúčky môžete použiť najmä na veľké tašky a kabely. Remienky na kabelku nájdete hlavne v tmavých prírodných farbách. Tovar máme skladom.

 • Rúčky na tašky korálkové

  Rúčky na tašky z okrúhlych plastových korálok majú rôzne farby a tvary. Korálky sú navliekané na pevný hrubší kovový drôt, sú priehľadné vo viacerých farbách, alebo sú matné nepriehľadné v čierno - červenej kombinácii. Korálkové rúčky sú pevné a kratšie a použijete ich na menšie tašky a kabelky s romantickým alebo Glamour vzhľadom. Zaujmú Vás svojimi farebnými možnosťami a odlišnosťou. Tovar máme skladom.

 • Retiazky - rúčky na...

  Kovové retiazky vhodné na kabelky ako rúčky cez plecia, na výzdobu tašiek a odevov, výrobu opaskov a rôznych doplnkov, bižutérie a pod. Retiazka danej dĺžky nemá žiadne zakončenia a dá sa ľubovoľne skrátiť, no nájdete tu aj retiazky s ukončením na karabinku alebo retiazky na bežné metre. Tovar máme skladom.

 • Rámiky kovové...

  Kovové rámiky prišívacie v rôznych veľkostiach  tvaroch sú vhodné na výrobu kabeliek aj peňaženiek. Na rámiku sú dierky pre ručné prišívanie zhotoveného materiálu. Hotovú textilnú časť kabelky (môžete už aj s podšívkou) vložíte po okraj rámiku a cez dierky na rámiku ručne prišijete. Na prišitie použite hrubšiu niť alebo pletaciu priadzu (ak je kabelka pletená či háčkovaná). Zvnútra kabelky steh zakryjete prišitím stuhy alebo tenšej prýmky. Pokiaľ ste prišívali kabelku bez podšívky, tak to pekne začístíte ručne podšívkou. Na niektoré rámiky je dobré pri šití použiť okrúhlu ihlu. Tovar máme skladom.

 • Rámiky kovové na...

  Menšie kovové rámiky sú vhodné na výrobu malých spoločenských kabeliek, na listové kabelky a rôzne handmade peňaženky. Rámiky sú celokovové a látka kabelková sa vkladá do vnútra dutiny rámiku, prilepí sa lepidlom a následne sa rámik stlačí s obidnoch strán, aby bola látka natesno stlačená. Na niektorých rámikoch sú už aj očká, kde môžete pripevniť retiazku alebo remienok. Tovar máme skladom.

 • Drevené krúžky

  Farbené drevené krúžky použijete na výrobu bižutérie, na rúčky tašiek, na opasky a rôzne doplnky. Krúžky môžete vzájomne spojiť koženkovou, koženou stuhou, šnúrou z ekokože, alebo spojiť prepletaním s retiazkou, či kovové spojovacie krúžky stiredať s drevenými, čím vytvoríte rúčku na tašku. Drevené krúžky sú v zaujímavých farbách a viete ich pekne kombinovať so základnou farbou kabelky. Krúžky viete použiť aj na záclony alebo závesy, na tyč s priemerom do 3cm. Viete nájsť aj iné využitie? Napíšte nám.

 • Dno na kabelku

  Kabelkové dno použijete pri výrobe kabeliek a tašiek. Vyberiete si z ponuky viacerých tvarov, rozmerov a farieb. Dno na kabelky má už dierované okraje, cez ktoré pohodlne prišijete a môžete aj priháčkovať Vašu kabelku. Dno je vyrobené z ekokože na jednej strane a pre spevnenie je lisované s kartónom na rubovej strane. Vďaka tomu dno pekne drží tvar a zároveň sa jemne ohýba bez zalomenia. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 82 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 82 položiek