Kategórie

Nové produkty

PLETACIA PRIADZA ELIAN Počet produktov v kategórii: 244

Inšpirujte sa pletacími priadzami značky Elian, ktoré sme pre Vás pripravili a môžete si vytvoriť vlastnú kolekciu oblečenia, tašiek, doplnkov a bytových doplnkov pletením aj háčkovaním. Nájdete tu klasické priadze, jednofarebné, melírované, vzorované aj efektné a strapčekové priadze, hrubé priadze melírované na nákrčníky, ktoré využijete na všetky ročné obdobia. Priadze máme skladom, dodávané a pravidelne dopĺňané priamo od výrobcu. Minimálny odber je 1 klbko.

Podkategórie

 • Pletacia priadza Elian...

  Najpoužívanejšia pletacia priadza klasická pre ručné pletenie má farebnicu vyše 50 farieb. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká, môžete ju vzájomne kombinovať a použiť na pletenie aj háčkovanie rôznych jednoduchých aj zložitých vzorov. Pletenina sa pekne ukladá a napr. patentové a vypletané vzory vyzerajú ako z pletacieho stroja. Priadza Elian klasik je vhodná na obdobie jeseň, zima jar. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 3 - 3.5, hmotnosť klbka je 50g/125m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Klasická pletacia priadza s melírom kamufláž je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Z tejto priadze môžete vyrobiť hlavne hladké, jednoduché, či ažúrové vzory. Výrobky z priadze klasik camouflage môžete nosiť na jeseň, zimu aj jar. Každé číslo farby vytvára iný vzor. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 4 - 4.5, hmotnosť klbka je 50g/128m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Pletacia priadza pre ručné pletenie má veľký výber farieb v trendových odtieňoch. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká, krútená z viacerých nití, mierne lesklá. Teší sa veľkej obľube a môžete ju použiť na pletenie aj háčkovanie rôznych jednoduchých aj zložitých vzorov. Pletenina z nej je ľahká a padavá. Priadza Elian nicky je vhodná na obdobie jeseň, zima jar. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 3,5 - 4, hmotnosť klbka je 50g/152m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Elegantná melírovaná pletacia priadza, krútená z viacerých nití a je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Vyrobiť z nej môžete hladké, jednoduché, ažúrové aj vypletané vzory. Priadza je mäkká, hladká, mierne lesklá a príjemná na dotyk, pletenina z nej je padavá. Vo veľkej miere je používaná aj na háčkovanie. Výrobky z priadze nicky ladies môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 100% microakryl, ihlice č. 3,5 - 4, hmotnosť klbka je 50g/152m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Klasická jemná pletacia priadza je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Môžete ju používať aj pre deti do troch rokov. Z tejto priadze môžete vyrobiť jednoduché aj zložité vypletané vzory. Výrobky z priadze Elian mimi môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 3 - 3.5, hmotnosť klbka je 50g/165m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Jemne melírovaná pletacia priadza, mäkká, príjemná na dotyk je vhodná na ručné pletenie, aj pre deti do troch rokov. Môžete ju použiť na pletenie aj háčkovanie a výrobky z nich sa dajú nosiť v období jar, jeseň, zima. Farebné odtiene vytvárajú malé abstraktné vzory, opakujúce sa nepravidelne. Z priadze Elian mimi color sa dobre vytvárajú hlavne hladké, no aj zložitejšie vzorky. Zloženie je 100% Akryl, doporučené ihlice č. 3 - 3.5, hmotnosť klbka je 50g/174m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Jemne melírovaná pletacia priadza je mäkká, príjemná na dotyk a je vhodná na ručné pletenie aj pre deti. Môžete ju použiť na pletenie aj háčkovanie a výrobky z nich sa dajú nosiť v období jar, jeseň, zima. Priadza je dúhovaná a zároveň má krátke farebné odtiene. Vytvára malé abstraktné vzory na dúhovanom podklade, opakujúce sa nepravidelne. Z priadze Elian Melody sa dobre vytvárajú hlavne hladké, no aj zložitejšie vzorky. Zloženie je 70% Akryl, 30% Polyamid, doporučené ihlice č. 3 - 4.5, hmotnosť klbka je 50g/150m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Pletacia priadza pre ručné pletenie imituje mohérovú pletaciu priadzu. Je melírovaná a každé čislo farby má iný vzor. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká a nepichá, môžete ju použiť na pletenie aj háčkovanie rôznych jednoduchých aj zložitých vzorov. Pletacia priadza Elian exklusiv je vhodná na obdobie jeseň, zima jar. Zloženie je 90% Akryl, 10% Polyamid, ihlice č. 3,5 - 4, hmotnosť klbka je 50g/140m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Obľúbená hrubšia pletacia priadza s podielom vlny pre ručné pletenie má pestrú paletu farieb v trendových odtieňoch. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká, teplá, môžete ju použiť na pletenie aj háčkovanie rôznych jednoduchých aj zložitých vzorov. Priadza elian Wendy je vhodná na obdobie jeseň, zima jar. Zloženie je 85% Akryl, 15% Vlna, doporučené Ihlice č. 4,5 - 5, hmotnosť klbka je 100g/190m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Exkluzívna mohérová pletacia priadza je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Vyrobiť z nej môžete hladké, jednoduché, ažúrové aj vypletané vzory. Priadza je mäkká, tenšia, jemne mohérová. Výrobky z priadze Elian elegance môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 35% Akryl, 65%Mohér, ihlice č. 3,5 - 4, hmotnosť klbka je 50g/190m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Hrubšia pletacia priadza s viacfarebným veľkým melírom je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Z tejto priadze môžete vyrobiť hladké, jednoduché, ažúrové aj vypletané vzory. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk a pre svoju pestrosť je veľmi obľúbená u klientov. Výrobky z priadze creativ môžete nosiť na jeseň, zimu aj jar. Zloženie je 100% Akryl, ihlice: 6 - 7, hmotnosť klbka je 100g/100m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Obľúbená hrubšia pletacia priadza pre ručné pletenie má pestrú paletu farieb v trendových odtieňoch. Priadza je príjemná na dotyk, mäkká, môžete ju použiť na pletenie aj háčkovanie rôznych jednoduchých aj zložitých vzorov. Priadza elian Gerlach je vhodná na obdobie jeseň, zima jar. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 6 - 6.5, hmotnosť klbka je 100g/120m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Veľmi hrubá pletacia priadza s viacfarebným drobným melírom a jemnými chĺpkami je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Vyrobiť z nej môžete hladké, jednoduché, aj ažúrové vzory. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk, pletenina veľmi rýchlo pribúda a preto je obľúbená najmä na výrobu šálov, nákrčníkov a pod. Výrobky z priadze Magic môžete nosiť na neskorú jeseň, zimu aj skorú jar. Zloženie je 62% Akryl, 26% Vlna, 12% Polyamid, doporučené ihlice č. 12 - 20, hmotnosť klbka je 200g/80m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Jemne melírovaná pletacia priadza s denimovým efektom je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Z tejto priadze môžete vyrobiť hlavne hladké, jednoduché, či ažúrové vzory. Výrobky z priadze elian Denim môžete nosiť na jeseň, zimu aj jar. Zloženie je 100% Akryl, ihlice č. 3,5 - 4, hmotnosť klbka je 50g/150m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Kvalitná pletacia priadza je zmesou prírodnej bavlny, bambusu a akrylu. Priadza Bamboo je krútená jednofarebná. Priadza je príjemná na dotyk a je vhodná na pletené aj háčkované výrobky, ktoré môžete nosiť celoročne. Priadza je z viacerých vlákien, spolu skrútených, má mierny lesk. Zloženie je 50% Bambus, 25% Akryl, 25% Bavlna, doporučované ihlice č. 4. Hmotnosť klbka je 100g/246m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Elian...

  Elegantná dúhovaná pletacia priadza, krútená z viacerých nití a jemne plstená je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Vyrába sa v klbkách 150g, čo vychádza približne na 1 dlhší šál. Vlna je dúhovaná po dlhších úsekoch a na pletenine sa vytvára vzor postupne po jednotlivých farbách, pričom dĺžka pleteniny jednej farby záleží od počtu očiek v riadku. Vyrobiť z nej môžete hladké, jednoduché, ažúrové aj vypletané vzory. Priadza je mäkká, matná a pletenina z nej pekne drží tvar, je príjemne hrejivá. Hodí sa aj na hrubší sveter, kardigan, kabátik a pod. Výrobky z priadze Elian Harmony môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Zloženie je 100% akryl, ihlice č. 6, hmotnosť klbka je 150g/480m. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Pletacia priadza Elian...

  Hrubšia melírovaná pletacia priadza, krútená z dvoch rôznofarebných a melírovaných nití je mäkká, hladká a príjemná na dotyk. Priadzu Soft Touch použijete na ručné pletenie aj háčkovanie. Vlna vytvára melír a farebné dúhovanie po stredne dlhých úsekoch a na pletenine sa vytvára vzor postupne po jednotlivých farbách. Vzor záleží od počtu očiek v riadku. Vyrobiť z nej môžete hladké, jednoduché, ažúrové aj vypletané vzory. Priadza je mierne lesklá a pletenina je tvárna a príjemne hrejivá. Hodí sa aj na hrubší sveter, kardigan, kabátik a pod. Výrobky z priadze Elian Soft Touch môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Veľkosť klbka je 100g, návin je 100m. Zloženie je 100% akryl, ihlice č. 7. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Pletacia priadza Elian...

  Hrubšia pletacia priadza s dvojfarebným veľkým melírom je vhodná pre ručné pletenie a háčkovanie. Z tejto priadze môžete vyrobiť hladké, jednoduché, ažúrové aj vypletané vzory. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk, niť je točená s dizajnom plstenia. Výrobky z priadze Country môžete nosiť na jeseň, zimu aj jar. Zloženie je 20% Vlna, 80% Akryl, ihlice: 4,5 - 5, hmotnosť klbka je 100g/190m. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 244 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 244 položiek