Kategórie

REFLEXNÉ PÁSKY, DOPLNKY Počet produktov v kategórii: 14

Reflexné pásky a výrobky slúžia pre lepšie zviditeľnenie človeka, predmetu, aj zvierat po ulici, pri premávke. Nájdete tu reflexné pásky našívacie strieborné = tie sú vhodné používať za šera a v tme, potom máme skladom pásky reflexné dvojfarebné, tam je dvojitý reflexný prvok aj na deň, aj v tme. Reflexné výrobky môžete použiť bez našívania. Tovar je skladom na kremik.sk.

Podkategórie

  • Reflexná páska našívacia

    V ponuke sú reflexné pásky a reflexné paspule - metráž v rôznych šírkach, našívacie. Reflexné pásky jednofarebné vo farbe striebornej sú vhodné najmä do tmy. V ponuke sú aj reflexné pásky dvojfarebné, ktoré majú reflexiu vhodnú na použitie aj v noci, aj cez deň. Použiť ich môžete na bežné vrchné oblečenie, na tašky a vaky, školské tašky, aj na pracovné a iné oblečenie. Pásku môžete aj prať opatrne, po viacnásobnom praní však môže strácať reflexiu. Reflexné pásky predávame na metráž, už od jedného metra. Tovar je skladom na kremik.sk.

  • Reflexné výrobky

    Reflexné výrobky sú hotové výrobky, ktoré môžete použiť ako reflexný prvok cez deň pri pohybe po ulici. Reflexný prvok slúži pre lepšie zviditeľnenie a tým aj zvýšenú bezpečnosť v premávke.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek