Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

KOSTÝMOVKY - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 74

V ponuke nájdete kostýmovku jednofarebnú pevnú aj elastickú, velúr, umelú useň, tvíd jednofarebný aj vzorovaný, žoržet, lesklú aj matnú či obojstrannú kostýmovku, tenkú aj hrubšiu, buklé, káro, pásik, chanelovská kostýmovka žinilková a pod. Kostýmovky môžete použiť na podšité aj nepodšité kostýmky, kabátik, nohavice, sukňu, na blejzer, niektoré aj na kardigan, dlhý kabát či vestu a pod. Vyberiete si z rozličných vzorov, farieb, dizajnov a materiálov. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Kostýmovka chenyl, buklé

  Pevná kostýmovka so žinilkovým chanelovským vzorom je s jemným žakarovým vzorom, káro alebo buklé vzorom. Vyrábané sú v rôznych hrúbkach, šírkach, farbách a zloženiach. Materiály sú vhodné na kabátiky, vesty, sukne, šaty a pod. na obdobie jeseň, zima, jar. Látky sú málo krčivé a príjemné na dotyk, hrubšie. Môžete z nich vyrobiť odevy klasické, romantické, imidžové, glamour, aj avantgardné. Kostýmovky Chenyl - žinilkové aj buklé môžete použiť na podšitý aj nepodšitý kabátik, pelerínu, kostým, sukne, kardigan a pod. Tovar máme skladom.

 • Tvíd (Tweed) - metráž

  Elegantné elastické alebo pevné kostýmovky s tweedovým dizajnom sú jednofarebné a aj s potlačou. Materiály sú hrubšie, vhodné na vychádzkové oblečenie hlavne na jeseň a v zime. Môžete z nich vyrobiť šaty, kabátiky, kostýmky, plášte a pod. Tvídy sú vyrábané v šírkach od 140 do 160cm. Tovar máme skladom.

 • Žoržet - metráž

  Mierne hrubšie a elastické kostýmovky sú vhodné na šaty, kostýmky, nohavice, sukne, kabáty, plášte a pod. Materiál vyzerá elegantne a luxusne, a preto je vhodný aj na malé spoločenské odevy. Látka sa nekrčí je mäkká, elastická a príjemná na dotyk. Dodávaný je v šírkach 150cm. Tovar máme skladom.

 • Kostýmovka pevná - metráž

  Pevné kostýmovky sú rôznych hrúbkach, vhodné na nosenie celoročne. Materiály sú vyrábané v šírkach od 140cm do 160cm. Látky sú vhodné na výrobu sukní, nohavíc, kabátikov, blejzrov, plášťov, kostýmov a podobne. Tovar máme skladom.

 • Kostýmovka elastická...

  Rôzne hrúbky elastických kostýmoviek s jemnou melanžou, či melé, aj jednofarebné a obojstranné. Materiály sú mäkké, príjemné na nosenie, vyrábané sú v šírkach od 150 do 160cm. Tieto kostýmovky sú vhodné na nosenie celoročne, vhodné na výrobu kostýmkov, kabátikov, sukní, nohavíc, plášťov a pod. Elasticita kostýmovej látky zabezpečuje komfort oblečenia. Matariály sú vhodné pre biznis oblečenie, aj na bežné a vychádzkové oblečenie, aj na malé slávnostné. Tovar máme skladom.

 • Kostýmovka káro pevná...

  Jemná mäkká pevná tenšia kostýmovka s kiltovým károm je príjemná na dotyk a málo krčivá. Látka je vyrábaná v šírke 150cm, zložením je 35% Viskóza, 65% Polyester. V ponuke nájdete aj iné kárované kostýmovky. Tovar máme skladom.

 • Kostýmovka káro...

  Stredne tenká elastická kostýmovka s károm je vyrábaná v šírkach od 140cm. Materiál je príjemný na dotyk, málo krčivý a výrobky z neho môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Kostýmovka káro elastická Vám poslúži na nohavice, sukne, kostýmové kabátiky krátke aj dlhé, šaty, vesty, bolerká a pod. Kárované kostýmovky sa hodia na moderné klasické oblečenie aj na vintage štýl. Tovar máme skladom.

 • Kostýmovka pruhovaná...

  Kostýmovky pruhy elastické v rôznych hrúbkach majú rôzne štruktúry pruhov a sú v rôznych šírkach pruhov. Materiály sú príjemné na nosenie, málo krčivé a môžete z nich nosiť výrobky hlavne na jeseň, zima, jar. Vyrábané sú v šírkach od 140cm. Pruhované kostýmovky sú vhodné na kostýmky, aj na nohavice, sukne, blejzre, vesty, šaty a pod. Materiály máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 74 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 74 položiek