Kategórie

Nové produkty

ZIPS OZDOBNÝ Počet produktov v kategórii: 65

V skupine zips ozdobný nájdete zipsy kamienkové, špirálové ozdobnézipsy, krajkové kovové aj skryté zipsy, kovový zips s ozdobným tiahlom, kostené s metalovou tkaninou, špirálové korzetové zipsy s ozdobným tiahlom a iné. Zipsy sú deliteľné aj nedeliteľné a viete ich vzájomne kombinovať krátke s dlhými. Ozdobné zipsy dodajú modelu luxusný vzhľad. Tovar máme skladom.     

Podkategórie

 • Zips kovový krajkový

  Zips kovový s ozdobným tiahlom a krajkovou tkaninou sa našíva navrch odevov, aby vynikol krajkový lem tkaniny. Krajkový zips nájdete nedeliteľný - ten je vhodný na vrecká alebo na rukávy, na rázporok sukne alebo nohavíc dole aj hore. Deliteľný krajkový kovový zips použijete na bluzón, blúzku, košeľu, na tričko, sukňu, tenšiu bundu alebo krajkovú mikinu či na svetríky a pod. Farebnica je v základných farbách. Tovar máme skladom. 

 • Zips kovový ozdobný...

  Kovové zipsy s ozdobným tiahlom s metalovou tkaninou, aj jednofarebnou tkaninou sú nedeliteľné. Zips nedeliteľný má zúbky v zlatej alebo striebornej farbe. Kovový ozdobný zips krátky sa hodí na vrecká, na sukne, nohavice, do rukávov a pod. Tovar máme skladom.

 • Zips kovový ozdobný...

  Kovový zips deliteľný s ozdobným tiahlom má polyesterovú jednofarebnú tkaninu, alebo tkaninu s metalovou farbou. Šírka zúbkov je 5mm, aj 6mm a vyrábaný je v dĺžkach od 50 do 80 cm. Ozdobné deliteľné zipsy s kovovými striebornými alebo zlatými zúbkami, či staromosadznými zúbkami sa hodia na bundy, vetrovky, mikiny, svetríky, pulovre, tričká a pod. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Zips kovový satén...

  Zips s kovovými zúbkami je na saténovej hrubšej tkanine. Tento zips môžete našiť zvrchu ako ozdobu. Zips je nedeliteľný kratší hodí sa na vrecká, goliere, na rukávy, na sukne aj nohavice, aj odspodu sukne do rázporku a pod. Tovar máme skladom.

 • Zips kostený deliteľný...

  Exkluzívny kostený zips má na kostených zúbkoch aj na bežci vkladané kamienky. Zips kamienkový má širšie zúbky ako je obvyklé a zapína sa o trochu pomalšie, aby poriadne zapasovali do seba. Tento zips osvieži a dodá luxus aj jednoduchšiemu jednofarebnému modelu. Zips kamienkový môžete použiť na bundy, vetrovky, koženkové a kožené kabáty, bundičky, mikiny, na blejzer a pod. V ponuke máme viac farieb v dvoch priemeroch kamienkov. Tovar máme skladom.  

 • Zips kostený...

  Elegantný kostený zips je nedeliteľný a má v zúbkoch vsadené plastové kamienky s brúseným dizajnom. Zips použijete na vrecká, do výstrihov, na sukne, nohavice, na rukávy a manžety a pod. Kamienkový nedeliteľný zips nájdete v dvoch veľkostiach kamienkov. Nedeliteľný kamienkový zips môžete vzájomne zladiť farebne s kamienkovými zipsami deliteľnými z našej ponuky. Tovar máme skladom.

 • Zips kostený metal

  V tejto skupine nájdete zips kostený s tkaninou z lurexovej priadze zlatej a striebornej farby. Plastové zúbky majú tiež kovový nástrek v zlatej alebo striebornej farbe, no tento nástrek je jemný a po viacnásobnom použití, alebo praní sa tento nástrek stratí. Tkanina zostáva neporušená. Preto sme tieto imidžové zipsy dali do 2. akosti. Nájdete tu zipsy deliteľné vo viacerých dĺžkach, aj nedeliteľné. Tovar máme skladom do vypredania zásob.

 • Zips špirálový ozdobný

  Zips špirálový ozdobný má ozdobnú špirálu aj bežec, prípadne má ozdobnú tkaninu. Vyberiete si zo šírky špirály 3mm, ktorá sa používa na korzety, blúzky a pod,. alebo 5mm, ktorú použijete aj na bundu, šaty, sukne, kabátik, vetrovku a pod. V tejto skupine sú spolu deliteľné aj nedeliteľné zipsy a sú vzájomne kombinovateľné. Tovar máme skladom.   

 • Zips skrytý krajkový

  Skrytý zips nedeliteľný má krajkovú výzdobu na tkanine. Zips sa našíva naopak, na líce odevu krajkovou textíliou aby vyznel vzor. Zipsy skryté krajkové sú krátke a použijete ich na vrecká, na rukávy, na rázporok alebo len tak ako ozdobu. Zipsy skryté sú jemné a sú vhodné na miesta, ktoré nie sú veľmi namáhané na ťah. Tovar máme skladom.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 65 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 65 položiek