Kategórie

Nové produkty

Pletacie priadze Ice efektné Počet produktov v kategórii: 17

Pletacie priadze s rôznymi efektami. Nájdete tu priadze strapčekové, hrčkové, uzlíkové, chlpaté s uzlíkmi, mohérové s krátkymi strapčekami, bublinové a pod. Pletenina je z týchto priadzí vždy efektná a niekedy z nich stačí len malý diel na celom pletenom či háčkovanom výrobku. Efektné priadze pekne vynikajú na golieri, zaujímavé sú bolerká alebo prehozy či nákrčníky, čiapky, alebo svetríky kombinované s klasickou priadzou. Tovar máme skladom.  

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená pojením viacerých nití, pričom každá z nich je efektná. Sú tak spojené v jednu priadzu: niť hladká tenká, jemne chĺpkatá, aj niť efektná s malými cca 1cm hrčkami. Na pletenine sa vytvárajú s odstupmi malé kopčeky. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk. Výrobky z pletacej priadze Ice Kuka Butterfly Blend môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/40m, doporučené ihlice č. 5 a zloženie je 100% Akryl. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená retiazkovou niťou, na ktorú je po malých úsekoch nadpájaná stužková priadza. Na pletenine sa vytvárajú s odstupmi hrubšia a tenšia pletenina s malými hrčkami. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk a môžete ju aj spájať s klasickou priadzou. Výrobky z pletacej priadze Ice Sausage môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/100m, doporučené ihlice č. 5, zloženie je 100% Akryl. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená tenučkou retiazkovou niťou, na ktorú je po malých úsekoch nadpájaná stužková priadza v dĺžkach po cca 4cm. Na pletenine sa vytvárajú s krátkymi odstupmi stužkové strapce cca 4cm dlhé. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk a výhodné je spájať ju s klasickou priadzou a spolu pliesť. Výrobky z pletacej priadze Ice Trawl Fancy môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/150m, doporučené ihlice č. 4- 5, zloženie je 20% Polyamid, 80% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená retiazkovou niťou, na ktorú je po malých úsekoch nadpájaná hrubšia lesklá priadza, pričom po oboch koncoch vytvára krátke strapčeky. Na pletenine sa vytvárajú s krátkymi odstupmi krátke strapčeky cca 1,5cm dlhé. Priadza je mäkká a príjemná na dotyk a možné je spájať ju s klasickou priadzou a spolu pliesť. Výrobky z pletacej priadze Ice Grass môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/115m, doporučené ihlice č. 5, zloženie je 100% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená tenkou retiazkovou niťou, ktorá je po malých úsekoch rozšírená na plochú stužkovú priadzu. Na pletenine sa vytvárajú s krátkymi odstupmi striedavo tenké a hrubšie úseky. Priadza je mäkká, lesklá a  môžete ju spájať s klasickou priadzou a spolu pliesť. Výrobky z pletacej priadze Ice Thin Butterfly môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/200m, doporučené ihlice č. 5, zloženie je 100% Polyester. Tovar máme skladom. 


 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená tenkou retiazkovou niťou, ktorá je po malých úsekoch rozšírená na plochú širšiu mäkkú priadzu. Na pletenine sa vytvárajú s krátkymi odstupmi striedavo tenké a hrubšie úseky. Priadza je mäkká, matná a môžete ju spájať s klasickou priadzou a spolu pliesť. Výrobky z pletacej priadze Ice Baloon môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 100g/270m, doporučené ihlice č. 4, zloženie je 100% Mikrovlákno. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená retiazkovou niťou, na ktorú je po malých úsekoch vpletaná strapčeková  priadza. Na pletenine sa vytvárajú s krátkymi odstupmi kratšie mäkké nepravidelne dlhé strapčeky cca 1,5cm dlhé. Priadza je mäkká, matná a môžete ju spájať s klasickou priadzou a spolu pliesť. Výrobky z pletacej priadze Ice Trawl Feather môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 100g/370m, doporučené ihlice č. 4, zloženie je 100% Mikrovlákno. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená tenkou vlnkovanou niťou, na ktorú sú po malých úsekoch vpletané cca 1cm široké strapčeky. Na pletenine sa vytvárajú s krátkymi odstupmi kratšie mäkké pravidelne dlhé strapčeky = cca 0,8cm. Priadza je mäkká, lesklá a môžete ju spájať s klasickou priadzou a spolu pliesť. Výrobky z pletacej priadze Ice Misc Sale môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/200m, ihlice č. 4, zloženie je 100% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná pletacia a háčkovacia priadza je vytvorená tenkou vlnkovanou niťou, na ktorú sú po malých úsekoch vpletané cca 1cm široké strapčeky, spletenou s tenkou mohérovou priadzou. Na pletenine sa vytvárajú s krátkymi odstupmi kratšie mäkké pravidelne dlhé strapčeky = cca 1cm, ktoré sú v mohérovej chĺpkatej pletenine. Priadza je mäkká, matná chlpatá, aj lesklá na strapčekoch. Výrobky z pletacej priadze Ice Mohair Butterfly môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Hmotnosť klbka je 50g/60m, doporučené ihlice č. 8 - 9, materiálové zloženie je 30% Mohér, 50% Polyester a 20% Akryl. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek