Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

KORÁLKY SKLENENÉ Počet produktov v kategórii: 111

Korálky sklenené rokajly, ramše, ohňovky, farbené, rúrky, dvojfarebné rokajly, sklenené perly voskované a pod. sú korálky vyrábané zo skla rôznymi technikami. Vyrobíte si z nich náhrdelníky, náramky, prstene, náušnice, rôzne postavičky, ozdoby, šitú bižutériu, korálkové kytice, prívesky, brošne a pod. Tovar máme skladom. 

Podkategórie

 • Korálky sklenené...

  Sklenené korálky rokajl majú priemer 2mm a máme ich v rôznych farbách a vo viacerých veľkostiach balení. Sklenené rokajly môžete použiť na výrobu šitej bižutérie, aj na navliekanie, na výrobu rôznej bižutérie, ozdôb, doplnkov, na zdobenie oblečenia a doplnkov, na korálkové kytice a pod. Tovar máme skladom.

 • Korálky sklenené...

  Sklenené korálky rokajl majú priemer 3mm a máme ich v rôznych farbách a vo viacerých hmotnostiach. Sklenené perličky rokajly môžete použiť na výrobu šitej bižutérie, aj na navliekanie, na výrobu rôznej bižutérie, ozdôb, doplnkov, na zdobenie oblečenia a doplnkov, na korálkové kytice a pod. Tovar máme skladom.  

 • Korálky sklenené...

  Sklenené korálky rokajl o priemere 4mm máme v rôznych farbách a vo viacerých hmotnostiach. Sklenené rokajly môžete použiť na výrobu šitej bižutérie, aj na navliekanie, na výrobu rôznej bižutérie, ozdôb, doplnkov, na zdobenie oblečenia a doplnkov, na korálkové kytice a pod. Tovar máme skladom.

 • Korálky sklenené...

  Sklenené korálky rokajl sú precízne vypracované, výroba v Čechách. Nájdete tu korálky o priemere 4mm v rôznych farbách a vo viacerých hmotnostiach. Sklenené rokajly sa výborne hodia vďaka rovnomernosti na výrobu šitej bižutérie, aj na navliekanie, na výrobu rôznej bižutérie, ozdôb, doplnkov, na zdobenie oblečenia a doplnkov, na korálkové kytice a pod. Tovar máme skladom.

 • Perly sklenené voskované

  Veľmi obľúbené sú sklenené perly voskované v tvaroch guličky, oválik, nugeta, placka. Voskované sklenené perly majú širokú škálu farieb a perleťový vosk im dodáva glanz elegantnosti. Balené sú jednofarebné vo veľkostných mixoch, viacfarebné mixy, a najnovšie sme pridali aj perly s imitáciou kvapiek napovrchu, ktoré sú balené tiež vo veľkostných mixoch, aj farebných. Perly sú vždy moderné a môžete ich použiť na bižutériu k modernému outfitu, aj vintage či glamour štýlu. Tovar máme skladom.

 • Korálky sklenené ramš

  Ramš je zmes rôzne tvarovaných sklenených korálok v rôznych veľkostiach a je obľúbený pre svoju pestrosť. V balení nájdete guličky, ohňovky, lístočky, ovály, zvončeky, olivky, jazýčky, srdiečka aj iné vzory v rôznych veľkostiach. Mixy môžete medzi sebou kombinovať. Z korálok môžete urobiť elegantný náhrdelník, náramok, náušnice, prívesok na mobil alebo kabelky. Korálky sa dajú našívať na textil, kabelky a podobne. Ramše môžete kúpiť v 1. triede, aj v 2. triede kvality, vyrobené sú v Českej republike. Tovar máme skladom.

 • Korálky sklenené...

  Zo sklenených korálok môžete urobiť elegantný náhrdelník, náramok, náušnice, prívesok na mobil alebo kabelky a pod.. Veľmi pekne vyznejú aj zmiešané s kovovými alebo inými korálkami, alebo s kožou. Korálky sa dajú aj našívať na textil, kabelky a podobne. Zloženie je 100% sklo a nájdete tu rôzne maľované korálky, praskačky. Tovar máme skladom.

 • Korálky sklenené...

  Korálky sklenené rúrky, ohňovky, brúsené sklenené korálky, mixy sú vhodné na výrobu bižutérie a vianočné či iné ozdoby alebo postavičky. Z ohňoviek je pekná šitá bižutéria alebo navlečené na tenkej gumke. Zloženie je 100% sklo. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 111 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 111 položiek