Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

BIŽUTÉRNE KOMPONENTY Počet produktov v kategórii: 168

Neodmysliteľné bižutérne komponenty sú pre výrobu náramkov, náhrdelníkov, prsteňov, náušníc, brošní, aj ozdoby do vlasov či iné ozdoby. Nájdete tu základné aj doplnkové polotovary = ketlovacie ihly, uzatvárania, karabínky, drôtiky bižutérne, spojovacie krúžky, retiazky, filigrány, voskované šnúry, remienky z ekokože, všetko na výrobu vašej bižutérie. Nechajte sa inšpirovať komponentami a korálkami a nápad príde. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Bižutérne kovodiely na...

  Bižutérne kovodiely sú vhodné pre výrobu náušníc. Nájdete tu náušnicové zapínanie uzatváracie, okrúhle, afroháčiky, puzety a aj doplnkové kovodiely ako sú ketlovacie ohly a nity. Kovodiely sú vyrobené z bižutérneho galvanizovaného kovu, ktorý je farbený platinový, strieborný, medený, staromosadz aj čierny. Tovar máme skladom.

 • Bižutérne diely na...

  Polotovary z bižutérneho kovu z tejto skupiny môžete použiť na výrobu ozdoby alebo spony do vlasov, na brošne, spony, na zapínanie. Materiály sú vyrábané z bižutérneho kovu vo farbách nikel, platina, striebro, zlaté, staromosadz. Materiály máme skladom. 

 • Bižutérne ramienka,...

  Bižutérne kovodiely na výrobu náhrdelníkov, príveskov, na náušnice, náramky, spony aj brošne. Bižutérne filigrány môžete zdobiť viacerými technikami na výrobu bižutérie. Bižutérne ramienka a rozdelovníky slúžia na členenie prívesku, na rozdelenie náhrdelníka alebo náramku na viaceré časti, na náušnice a pod. Tovar máme skladom.

 • Bižutérne retiazky,...

  Bižutérne retiazky v metráži a kusové s koncovkami sú polotovar, z ktorého vyrobíte bižutériu pridaním rôznych príveskov. V tejto skupine nájdete aj komponenty na zavesenie príveskov, aj ukončovacie a začisťovacie komponenty na náhrdelníky a náramky. Tovar máme skladom.

 • Bižutérne krúžky,...

  Doplnkové, spojovacie, zakončovacie a krycie komponenty pre výrobu bižutérie nájdete v tejto kategórii. Spojovacie krúžky Vám poslúžia na spojenie vytvorenej časti bižutérie so zakončovacími komponentami, alebo na spojenie príveskov s retiazkami a šnúrami. Kaplíky sú ozdobné komponenty na dozdobenie korálok alebo medzikusov bižutérnych výrobkov a Vášmu výrobku dodajú exkluzivitu. Zamačkávací rokajl aj kryt naň slúžia na začistenie vyrobenej bižutérie. Všetky tieto pomocné komponenty použijete na vylepšenie celkového vzhľadu Vášho výrobku. Tovar máme skladom.

 • Bižutérne diely na...

  Bižutérne kovodiely na výrobu náramku a prsteňa - polotovary z bižutérneho kovu. Kovodiely sú vhodné na výrobu šitej bižutérie, lepenej, aj drôtikovanej bižutérie. Tovar máme skladom.

 • Bižutérne zapínanie,...

  Bižutérne zapínanie použijete pri výrobe náramkov, aj náhrdelníkov. V ponuke máme zapínanie skrutkovacie, magnetické, zacvakávacie, americké, aj klasické na jednoduchú alebo ozdobnú karabínku. Tovar máme skladom.

 • Drôtiky bižutérne, vlasce

  Bižutérne drôtiky a bižutérne vlasce použijete ako návlekový materiál pri výrobe bižutérie. Drôtiky sú tenké a mäkké, tvárne a môžete z nich vyrábať navliekanú tvarovanú bižutériu, dokonca drôt môžete použiť na háčkované ozdoby. Bižutérne vlasce sú nylonové elastické lanká, na ktoré môžete navliekať koráliky a môžete vyrábať aj šité bižutérne výrobky. Tovar máme skladom.  

 • Remienky kožené, šnúry...

  Bižutérne remienky z ekokože sú vhodné na výrobu náhrdelníkov, náramkov, opaskov, aj na výzdobu odevov a doplnkov. Vyrábané sú v dĺžkach 100cm vo viacerých farebných variantoch. Tovar máme skladom. 

 • Voskované šnúry, šnúry...

  Voskované šnúry sú bavlnené šnúry s voskovaným povrchom. Náramkové šnúry lesklé sú viskózové tenké a pevné dutinky. Voskované šnúry aj dutinky viete použiť pri výrobe náramkov, náhrdelníkov aj spletaním alebo vrstvením. Na dozdobenie viete pridať korálky s malým prievlakom na jednu šnúru, alebo použiť korálky s veľkým prievlakom na spojenie viacerých šnúr. Na jednotlivé šnúry môžete pridať aj korálky prívesky. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 168 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 168 položiek