Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

ARANŽÉRSKE DRÔTIKY Počet produktov v kategórii: 23

Aranžérske drôtiky sú nenahraditeľným pomocníkom pri aranžovaní, pri výrobe dekorácií, na výrobu kytíc, darčekov, na zdobenie a výrobu darčekov, na vianočné ozdoby a doplnky, na svadobnú výzdobu a pod.. V skupine nájdete hladké drôtiky, kučeravé drôtiky, floristické drôty sekané aj chlpaté drôtiky, či ozdobné kovové siete. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Anjelské vlasy aranžérske

  Anjelské vlasy jednofarebné aj dvojfarebné sú vo viacerých farebných prevedeniach a sú výborným materiálom na aranžovanie a vyrábanie dekoračných aj darčekových predmetov. Vlasy sa dajú pekne tvarovať, deliť, vzájomne miešať. Anjelské vlasy sú vyrábané z medeného vodivého drôtu, preto je potrebné umiestňovať výrobky v dostatočnej vzdielenosti od elektrických zásuviek.  Tovar máme skladom.

 • Drôt na aranžovanie

  Drôt je vhodný k rôznemu zdobeniu väzieb a kytíc, k tvarovaniu napr. do špirály a podobne. Drôtik tvarujete napr. navinutím okolo valčeka rôznych rozmerov. V ponuke máme hladké drôtiky, aj krepované drôtiky aranžérske. Tovar máme skladom. • Chlpatý drôtik

  Chlpatý drôtik je na ohybnom stredovom drôtiku husto prepletený chlpatý žinilkový drôtik z lurexového vlákna. Drôtik môžete ohýbať do potrebných tvarov, aj ho strihať na menšie kúsky podľa potreby. Chlpatý drôtik použijete na výrobu dekorácií, na balenie darčekov, na výrobu rôznych postavičiek, vianočných ozdôb a pod. Tovar máme skladom.

 • Ozdobné siete

  Kovové ozdobné siete sú prepletané alebo háčkované a zdobené sú korálkami, perličkami alebo flitrami. Ozdobné siete môžete použiť pri svadobnej výzdobe, na zdobenie vázy, na sviečky, na kytice, do aranžmá a pod. Tovar máme skladom. 

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 23 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 23 položiek