Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

STUHY Počet produktov v kategórii: 301

Stuhy saténové, taftové, brokátové, zamatové, šifónové aj monofilové, s drôtikom, vianočné sú jednofarebné, vzorované, s potlačou aj s lurexom v šírkach od 3mm do 100mm sú v ponuke na kusy alebo v metráži.

Podkategórie

 • Stuhy zamatové

  Zamatové stuhy hladké v rôznych šírkach, zdobené s lesklou lurexovou potlačou, zamatové stuhy s flitrami. Zamatová stuha je príjemná na dotyk, mäkká a viete ňou zjemniť oblečenie, tašky, doplnky. Vašim výrobkom dodá zamat eleganciu, romantiku alebo vintage štýl. Tovar máme skladom.

 • Stuhy brokátové

  Brokátové stuhy sú vyrábané z kovového vlákna alebo z kovovo lesklého polyesterového vlákna. Vďaka tomu je stuha tenšia a mäkká. Stuhy môžete použiť na výrobu vianočných ozdôb, na darčeky, na výrobu dekorácií, na šitie a pod. Brokátové stuhy sú v zlatej a striebornej farbe, aj v kovových farebných odtieňoch. Tovar máme skladom.

 • Stuhy saténové

  Saténové stuhy sú vyrábané v šírkach: 3, 6, 9, 12, 15, 18, 25, 30, 38, 50 a 100mm. Určite si vyberiete zo širokej ponuky jednofarebných aj vzorovaných saténových stúh. Stuhy môžete použiť pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, na dekoráciu, aranžovanie, svadobnú výzdobu a pod. Tovar máme skladom.

 • Stuhy vianočné

  Stuhy vianočné s drôtikom sú vhodné napr. na výrobu mašlí a stúh na vianočný stromček, na darčeky a pod.. Vďaka drôtiku, ktorý je po obidvoch okrajoch stuhy, sa pekne tvaruje mašľa a drží tvar. Ostatné stuhy v tejto skupine majú lesk, alebo trblietavý nástrek či vzor. Stuhy môžete použiť hlavne na vianočnú výzdobu, ale aj v iných ročných obdobiach na výzdobu, darčeky a pod. Stuhy predávame na bežné metre. Tovar máme skladom. 

 • Stuhy s drôtikom

  Jemné stuhy majú vložené po oboch okrajoch tenké drôtiky. Stuha sa vďaka jemnému drôtiku ľahko tvaruje. Stuha s drôtom sa hodí na výrobu mašle, na darčeky, do kytíc na výrobu darčekov a dekorácií a pod. Tovar je skladom.  

 • Stuhy taftové

  Klasické taftové jednofarebné stuhy sú vhodné na výzdobu, svadobnú výzdobu, na zdobenie torty, darčekov, na hračky a pod. Nájdete tu taftové stuhy v šírkach od 6 po 108 mm v návinoch 5 a 10 metrových. V ponuke máme aj stuhy taftové jednofarebné s lesklými okrajmi s metalovým vláknom, aj vzorované s kovovým vláknom. Stuhy môžete využiť na výzdobu, na výrobu odevov aj doplnkov, na tašky, do vlasov, na dekoráciu, zdobenie torty, do kytíc, na výzdobu "májov", na svadobnú výzdobu a pod.  Tovar máme skladom.

 • Stuhy vyrezávané -...

  Vyrezávané stuhy - aplikácie v metráži môžete použiť na výzdobu, aranžovanie, na dekoráciu, na výrobu vianočných alebo iných ozdôb, na darčeky a pod. Jednotlivé vzory môžete strihať aj na kúsky. Ozdobu môžete prilepiť, prišiť, či špendliť. Tovar máme skladom.

 • Stuhy plátno, filc, juta

  Stuhy s potlačou alebo jednofarebné vyrobené z bavlneného plátna, juty alebo z iného prírodného plátna viete použiť na zdobenie aj na šitie. Výborne sa hodia na obrúsky, vankúše, na letné oblečenie, na klobúčiky, tašky a pod. Stuhy plátnové použijete aj výrobky vo vintage a boho štýl. Tovar máme skladom.  

 • Stuhy šifónové

  Jemné šifónové stuhy sú priehľadné a môžete si vybrať stuhy vo viacerých šírkach jednofarebné, vzorované, s potlačou, so saténovým lemom alebo vyrezávané a pod. Stuhy môžete použiť pri výrobe oblečenia, bytových doplnkov, pri výrobe dekorácií a darčekov, na výzdobu, do kytíc a pod. Tovar máme skladom.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 301 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 301 položiek