Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

KOŽUŠINY UMELÉ - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 36

Exkluzívne umelé kožušiny s kratším aj dlhším vlasom, jednofarebné aj vzorované, kožušinkové úplety tenšie = všetky tieto materiály sú vhodné na oblečenie a doplnky v obdobiach jeseň, zima, skorá jar. Môžete si vybrať zo širokej ponuky druhov, vzorov, farieb a hrúbok. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • KOŽUŠINKOVÝ ELASTICKÝ...

  Luxusný, mierne elastický úplet kožušinkový je vhodný na jesenné a prechodné bundy, kabáty, svadobné pelerínky, spoločenské štóly a pod. Materiál je v šírkach 150cm, je padavý, veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Tovar máme skladom.

 • KOŽUŠINY UMELÉ DLHÝ VLAS

  Elegantné umelé kožušiny sú vyrábané ako hrubý pevný úplet v šírkach 140cm až 160cm. Tieto kožušiny sú vhodné na kabáty a bundy, na goliere, na vesty, na doplnky módy a bytové doplnky. Kožušiny sú na pohľad exkluzívne a na dotyk sú príjemné, hebké. Tovar máme skladom.

 • KOŽUŠINY UMELÉ KRÁTKY...

  Elegantné umelé kožušiny s krátkym vlasom vzorované, sú pevné úplety, ktoré imitujú prírodné kožušiny. Materiály sú v šírkach od 140 - 160 cm. Pripraviť si z nich môžete bundy, kabáty, vesty, čiapky, šály a goliere, doplnky a pod. Vhodné na obdobie jeseň, zima. Tovar máme skladom.

 • KOŽUŠINY UMELÉ PERSIAN

  Elegantné umelé kožušiny s krúteným vlasom sú na pevnom úplete a imitujú prírodné kožušiny. Materiály sú v šírke 138cm, hrubé len cca 5mm a môžete z nich vyrobiť jesenné a zimné plášte, kabáty, bundy, vesty, môžete ich použiť na zdobenie či kombinovanie s inými kožušinkami. Tovar máme skladom.

 • KOŽUŠINY UMELÉ KRÁTKY...

  Elegantné umelé kožušiny s hustým krátkym vlasom, pevný úplet sú imitácia prírodných kožušín. Šírky materiálov 140 -160 cm majú zloženie= 100% Akryl. Kožušiny môžete použiť na výrobu búnd, kabátikov, na vesty a pod. Vhodné na obdobie jeseň, zima. Tovar máme skladom a doplňovaný podľa potreby.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 36 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 36 položiek