Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

PODŠÍVKY METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 49

Podšívky slúžia na podšitie vrchného oblečenia, spoločenského oblečenia, na pracovné uniformy a kostýmy, na bytový textil a dekorácie, na vnútro batohov a tašiek či kabeliek, aj na výzdobu priestorov interiérov aj exteriérov, na baldachýn alebo na výzdobu stánku. Pre podšívky nájdete veľmi široké uplatnenie. Vyberiete si z ponuky pevné taftové podšívky, dederonové podšívky, podšívky úpletové, aj vzorované pevné podšívky. Tovar máme skladom a väčšie množstvá vieme doobjednať podľa Vašej potreby.

Podkategórie

 • Podšívky taftové pevné

  Polyesterové podšívky z ľahkého taftu sú v šírkach 140-150 cm. Sú to najpoužívanejšie podšívky so širokým využitím. Vhodné sú do kabátikov, bundičiek, do vnútra tašiek, na vnútorný vankúšik, na svadobnú výzdobu, závesy, na výrobu darčekov a dekorácií a pod. Tovar máme skladom.

 • Podšívky dederón Lux

  Mäkké a mierne poddajné podšívky polyamidové sú príjemné na dotyk, kĺzavé, ľahké, padavé. Hlavná výhoda dederónovej podšívky je, že len málo elektrizuje, preto sa sukňa nelepí tak na punčochy. Polyamidové podšívky dederón sú vyhľadávané najmä ako spodničky pod sukne a šaty, kde je potrebná mierna pružnosť. Tovar máme skladom v základných farbách. 

 • Podšívky pevné...

  Pevné podšívky z ľahkého tenšieho taftu sú s potlačou alebo žakardové. Môžete ich použiť na vnútro kabátikov, búnd, vetroviek, na podšitie vnútra tašiek a kabeliek, na bytový textil a pod. Podšívka vzorovaná je polyesterová, v šírkach 145-155cm. Tovar máme skladom.

 • Podšívky úpletové...

  Podšívky v tejto skupine sú úpletové, z ľahkého elastického polyesterového úpletu vo výbornej šírke. Môžete ich použiť na podšitie elastických kabátikov, búnd, pod šaty, sukne, ako spodné šaty, pod spoločenské šaty, na topy a pod. Tovar máme skladom.

 • Podšívky zateplené

  Podšívky zateplené sú klasické taftové pevné podšívky, podšité tenkým vatelínom a prešívané. Zateplenú podšívku použijete dovnútra kabáta, do vetrovky, do bundy, na detské fusaky a vložky do kočíkov a pod. Tovar máme skladom v základnej farbe.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 49 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 49 položiek