Kategórie

Zľavnený tovar

ZIPS SKRYTÝ Počet produktov v kategórii: 150

Skrytý zips je často používaný hlavne na tých miestach, kde chceme zakryť zapínanie, aby nerušilo model. Skrytý zips sa vyrába nedeliteľný v dĺžkach už od 18cm do 60cm. Tkanina na zipse môže byť pevná polyesterová alebo jemnejšia dederónová. Najčastejšie používané skryté zipsy sú 60 cm a táto dĺžka postačí na šaty a spoločenské šaty, ktoré majú zapínanie vzadu cez celý chrbát. Vyberiete si zo širokej farebnice. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Zips skrytý 18cm

  Zips skrytý 18cm nedeliteľný- šatový je s dederónovou alebo polyesterovou tkaninou. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 18cm. Skrytý zips môžete použiť všade tam, kde potrebujete schovať zapínanie do švíku, napr. do sukne, šiat, na nohavice, vrecká a pod.. Nájdete tu širokú farebnicu zipsov. Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý 20cm

  Skrytý zips s polyesterovou alebo dederónovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na sukne, nohavice, vrecká. Skrytý zips použijete všade tam, kde potrebujete schovať zapínanie do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 20cm, zloženie je Polyester/plast. Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý 22cm

  Skrytý zips nedeliteľný s tkaninou polyesterovou alebo dederónovou v širokej farebnici. Zips sa vyrába v šírke zubov 3mm, dĺžka zubov je 22mm. Skryté zipsy môžete použiť všade tam, kde potrebujete skryť zapínanie do švíku, napr. sukne, šaty, nohavice, vrecká a pod. Tovar máme skladom. 

 • Zips skrytý 30cm

  Skrytý zips s dederónovou alebo polyesterovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na šaty, sukne, overal. Použijete ho všade tam, kde zapínanie potrebujete schovať do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 30cm, zloženie je Polyester/plast. Skryté zipsy šatové nájdete v širokej farebnici. Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý 35cm

  Skrytý zips s dederónovou alebo polyesterovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na šaty, sukne, overal. Použijete ho všade tam, kde zapínanie potrebujete schovať do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 35cm, zloženie je Polyester/plast.  Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý 40cm

  Skrytý zips s dederónovou alebo polyesterovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na šaty, sukne, overal. Použijete ho všade tam, kde zapínanie potrebujete schovať do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 40cm, zloženie je Polyester/plast. Skryté zipsy šatové nájdete v širokej farebnici. Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý 45cm

  Skrytý zips s polyesterovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na šaty, sukne, overal, všade tam, kde potrebujete zips schovať do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 45cm, zloženie je Polyester/plast. Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý 50cm

  Skrytý zips s polyesterovou alebo dederónovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na šaty, sukne, overal. Použiť ho môžete všade tam, kde potrebujete zips schovať do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 50cm, zloženie je Polyester/plast. Tovar máme skladom. 

 • Zips skrytý 55cm

  Skrytý zips s polyesterovou alebo dederónovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na šaty, sukne, overal. Použijete ho všade tam, kde potrebujete zips schovať do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 55cm, zloženie je Polyester/plast. Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý 60cm

  Skrytý zips s dederónovou alebo polyesterovou tkaninou nedeliteľný je vhodný na šaty, sukne, overal. Použijete ho všade tam, kde potrebujete zips schovať do švíku. Šírka špirály je 3mm, dĺžka špirály je 60cm, zloženie je Polyester/plast. Tovar máme skladom.

 • Zips skrytý deliteľný

  Skrytý zips je jemný na dederonovej tkanine a dá sa rozdeliť na 2 časti. Využijete ho napr. na dvojdielne šaty, na korzety, vrchné plavky, spodné prádlo aj nočné prádlo. Skrytý zips deliteľný využijete všade tam, kde potrebujete zips schovať do švíku a zároveň rozdeliť hotové oblečenie. Tovar máme skladom v pastelových farbách.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 150 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 150 položiek