Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

BROKÁT, ŽAKAR, TAFT METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 95

Exkluzívne lesklé tkaniny brokátové, žakar, taft satén, aj taft môžu byť jednofarebné, alebo vzorované, tkané lesklými či metalovými niťami, niektoré tafty a taft satény sa používajú obojstranne. Materiály sú v šírkach 140cm až 290cm. Tieto látky sú výrazné a sú vhodné na luxusné spoločenské oblečenie, vychádzkové oblečenie, na závesy, aj iný bytový textil a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Brokát metráž

  Brokáty sú exkluzívne pevné tkaniny, tkané so zlatou, striebornou alebo inou farebnou metalovou niťou. Majú väčšinou orientálne výraznejšie vzory. Brokáty sa výborne hodia na luxusné spoločenské šaty, kostýmky, blúzky, riasené dlhé alebo krátke sukne, svadobné šaty, svadobné vestičky a kravaty pre mužov a môžete ich použiť aj na závesy a iné bytové doplnky. V ponuke máme výber viacerých vzorov a farieb, určite si vyberiete. Tovar máme skladom.

 • Žakar pevný

  Žakar je kvalitná exkluzívna látka tkaná s lesklými niťami a vytvára rôzne vzory. Žakarová textília sa používa na spoločenské oblečenie, aj na bytový textil. Žakar pevný je vyrábaný v šírkach cca 150cm, je to polyesterová tkanina alebo zmes polyesteru s prírodnou viskózou, prípadne bavlnou. Materiál je stredne tenký, málo krčivý alebo nekrčivý. Tovar máme skladom.

 • Žakar elastický

  Exkluzívne žakarové látky elastické sú tkané lesklými niťami a vytvárajú rôzne lesklé, nápadnejšie vzory. Žakary sa vyrábajú v šírkach 140 až 150cm. Žakarové látky sa výborne hodia na luxusnejšie oblečenie, na spoločenské šaty, sukne, nohavice, kostýmky, vesty a pod. Vďaka miernej elasticite materiálu a exkluzívnosti žakarové látky spĺňajú kritériá komfortného oblečenia. Materiál sa takmer nekrčí a ľahko sa ošetruje. Tovar máme skladom.

   

 • Taft satén hladký...

  Mierne elastický taft satén je použiteľný obojstranne, saténová farba je svetlejšia, výraznejšia a lesklá, taftová je tmavšia a matnejšia. Taft satén je vyrábaný v šírke 150cm, málo sa krčí. Tento materiál je vhodný na spoločenské šaty, svadobné šaty, na kostýmky spoločenské a pod. Tovar máme skladom.

 • Taft pevný metráž

  Jednofarebný pevný taft rôzne vzorovaný si môžete vybrať v tejto skupine. Materiály sú vhodné na spoločenské oblečenie, aj na bytové doplnky. Taft vzorovaný je vyrábaný v šírkach 130cm, 150cm až 290cm. Je to väčšinou pevná tkanina, hrubšia aj tenšia, prípadne mierne elastická. Taftová látka pekne tvaruje a výborne sa hodí na dlhé tvarované či skladané sukne, krátke aj púzdrové šaty, dlhé spoločenské šaty. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 95 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 95 položiek