Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Nábytkové látky Vento Počet produktov v kategórii: 42

Ľahké nábytkové látky mikrofáza majú napriek svojej nízkej gramáži = 160g/m vysokú oderuvzdornosť až 30000. Vento je vyrábané v šírke 150cm a v ponuke nájdete pestrú farebnicu jednofarebného Venta, aj vzorovaného. Poťahová látka Vento je vhodná na čalúnenie malých sedačiek, na válendy a postele, interiérový nábytok na krytú terasu, na matrace a pod. Tovar objednávame u výrobcu, dodacia lehota cca 3 - 7dní. 

Podkategórie

  • Poťahová látka Vento...

    Tenká nábytková látka Vento má jemne zamatový vzhľad. Vyrába sa v šírke 150 cm, hmotnosť = 160g/m a má vysokú oderuvzdornosť martindale = 30 000. Materiál je 100% Polyester a môžete ho opatrne prať na nízkej teplote. V ponuke nájdete pestrú farebnicu. Poťahová látka Vento je vhodná na čalúnenie malých sedačiek, na válendy a postele, interiérový nábytok na krytú terasu, na matrace, kreslo a pod. Tovar objednávame u výrobcu, dodacia lehota cca 3 - 7dní. 

  • Poťahová látka Vento vzor

    Tenšia nábytková látka Vento má jemne zamatový vzhľad a rôzne vzorovanú potlač, aj s detskými motívmi. Vyrába sa v šírke 150 cm, hmotnosť = 160g/m a má vysokú oderuvzdornosť martindale = 30 000. Materiál je 100% Polyester a môžete ho opatrne prať na nízkej teplote. Poťahová látka Vento je vhodná na čalúnenie malých sedačiek, na válendy a postele, interiérový nábytok na krytú terasu, na matrace, kreslo a pod. Tovar objednávame u výrobcu, dodacia lehota cca 3 - 7dní.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 42 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 42 položiek