Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

KOŽENKA - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 94

Koženka je vo viacerých štruktúrach a hrúbkach, ktoré sú vhodné na čalúnenie nábytku, fitness a športového zariadenia, dverí, autopoťahov aj interiérov áut, na výrobu vakov, sedákov, tašiek a iné. Všetky druhy koženky sa predávajú ako metráž. Tovar je na objednávku s dodacou lehotou 3-7 dní.

Podkategórie

 • Koženka Sorrento Toccare

  Koženka s drobným jemným a hustým vrásnením je mäkšia, stredne hrubá a je tvárna. Ekokoža má vernú podobu pravej kože, aj na pohľad, aj na dotyk. Koženka Sorrento Toccare je vodeodolná a ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 60% Polyuretán, 30% Polyester a 10% Bavlna. Hrúbka koženky je cca 1mm a hmotnosť 480g/m. Sorrento Toccare je novinka a výborne sa hodí na čalúnenie nábytku, aj do auta na čalúnenie interiéru, či sedačiek. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Megan

  Koženka s väčším rozptýlenym a jemnejším vrásnením je mäkšia, stredne hrubá a je mierne tvárna. Ekokoža má podobu pravej kože. Koženka Megan sa ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 55% Polyuretán, 29% Polyester, 16% Bavlna. Hrúbka koženky je cca 0,7mm a hmotnosť 450g/m. Koženka Megan sa výborne sa hodí na čalúnenie nábytku, aj do auta na čalúnenie interiéru, či sedačiek, na výrobu tašiek a pod.. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Marina

  Koženka s väčším výrazným vrásnením je mäkšia, stredne hrubá a je tvárna. Ekokoža má podobu pravej kože. Koženka Marina je vodeodolná a ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 81% PVC, 18% Polyester, 1% Polyuretán. Hrúbka koženky je cca 0,8mm a hmotnosť 500g/m. Koženka Marina sa výborne sa hodí na čalúnenie nábytku, aj do auta na čalúnenie interiéru, či sedačiek, na výrobu tašiek a pod.. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Madeira

  Koženka s hustým celoplošným vrásnením je mäkšia, stredne hrubá a je mierne tvárna. Ekokoža má podobu pravej kože. Koženka Madeira sa ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 100% Polyuretán. Hrúbka koženky je cca 0,9mm a hmotnosť 494g/m. Koženka má vysokú oderuvzdornosť = 100 000. Koženka Madeira sa výborne hodí na čalúnenie nábytku, aj do auta na čalúnenie interiéru, či sedačiek, na výrobu tašiek a pod.. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Milani

  Koženka s jemným celoplošným vrásnením a leskom s jemnou melanžou je mäkšia, hrubšia a je mierne tvárna. Ekokoža imituje pravú kožu a je na polyesterovom podklade. Koženka Milani sa ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 69% PVC, 29% Polyester, 2% Polyuretán. Hrúbka koženky je cca 1,2mm a hmotnosť 650g/m. Koženka má vysokú oderuvzdornosť = 60 000. Koženku Milani použijete na čalúnenie nábytku, fitness zariadení, na čalúnenie dverí, aj do auta na čalúnenie sedačiek, na výrobu tašiek a pod.. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Eco soft

  Koženka Eco soft je stredne hrubá koženka s matným povrchom a jemným vrásnením po celej ploche. Ekokoženka je mäkká a príjemná na dotyk. Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál sa ľahko ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 450g/m. Koženka Eco soft má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 100 000. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní.

 • Koženka Eco caro

  Koženka Eco caro je hrubšia koženka s matným povrchom a jemným vrásnením po celej ploche. Ekokoženka je podšitá tenkým 30g vatelínom a prešívaná laserom do kosoštvorcov 2x2cm. Koženka je mäkká a príjmená na dotyk. Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál sa ľahko ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 450g/m + 30g vatelín. Koženka Eco caro má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 100 000. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní.

 • Koženka Italia

  Koženka Italia je stredne hrubá koženka s lesklým povrchom a jemným štráfikom po celej ploche. Koženka je zaujímavá svojou povrchovou úpravou metalovou farbou v kovových odtieňoch (zlato, striebro, bronz, meď, čierna, smotanová). Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál je testovaný a je odolný voči cigarete, ľahko sa ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 480g/m. Koženka Italia má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 76800. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní.

 • Koženka Italia karo

  Koženka Italia karo je hrubšia koženka s lesklým povrchom, jemným štráfikom po celej ploche. Koženka je podšitá tenkým 60g vatelínom a prešívaná laserom do kosoštvorcov 5x5cm. Koženka je zaujímavá svojou povrchovou úpravou metalovou farbou v kovových odtieňoch (zlato, striebro, bronz, meď, čierna, smotanová). Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál je testovaný a je odolný voči cigarete, ľahko sa ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 480g/m + 60g vatelín. Koženka Italia karo má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 76800. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní. 

 • Koženka NEXT

  Koženka na čalúnenie je stredne hrubá s jemným vrásnením, je vyrábaná v príjemných pastelových aj výraznejších farbách. Koženku Next môžete použiť na čalúnenie nábytku, na výrobu tašiek, rôznych bytových doplnkov a dekorácií, na čalúnenie interiéru automobilu, dvier a pod. Vyrábané sú v šírke 140cm, zloženie je 84% PVC, 2% Polyuretán, tkanivo = 14% Polyester, hmotnosť je 455g/m. Tovar je na objednávku, s dodacou lehotou cca 3-10dní.

 • Koženka Jada

  Koženka Jada je s jemným výraznejším vrásnením, mäkká a stredne hrubá. Použijete ju na čalúnenie nábytku, na čelo postele, čalúnenie dvier, na tašky, hračky a pod. Koženka je vyrábaná v šírke 140 cm, zloženie je PVC na povrchu a odspodu je polyesterové tkanivo, hrúbka materiálu je cca 0,8mm, hmotnosť = 520g/m, martindale = 60 000. Jadu predávame v metráži a objednávame ju na konkrétnu objednávku. Dodacia doba je 2 - 7 dní.

 • Koženka Panda

  Hrubšia koženka s občasným vrásnením je jemne batikovaná v niektorých farbách. Koženka je tvrdšia a je výborná na čalúnenie dverí, športového náradia a strojov, fitness strojov, na sedačky, aj na výrobu tašiek, batohov, sedákov a pod. Vyrábaná je v šírke 140cm, zloženie je PVC/Polyester, hrúbka = cca 1,4mm, hmotnosť = 670g/m, martindale = 60 000. Tovar objednávame u výrobcu s dodacou dobou cca 3-7 dní.   

 • Koženka Karia

  Koženka na čalúnenie je tenšia s drobným hustým vrásnením, je vyrábaná v základných farbách. Koženku Karia môžete použiť na čalúnenie nábytku, na výrobu tašiek, rôznych bytových doplnkov a dekorácií, na čalúnenie interiéru automobilu, dvier a pod. Vyrábané sú v šírke 140cm, zloženie je 82% PVC, 18% Polyester, tkanivo = Polyester, hmotnosť je 400g/m, oderuvzdornosť = martindale = 50 000. Tovar je na objednávku, s dodacou lehotou cca 3-10dní.

 • Koženka Roma

  Koženka s drobným jemným a nanápadným vrásnením je mäkšia, stredne hrubá koženka a je tvárna. Vyrába sa v šírke 140cm, povrch je 100% PVC a tkanivo je 100% Polyester. Hrúbka koženky je 0,7mm a hmotnosť 395g/m. Koženku Roma s obľubou používaná na čalúnenie, aj do auta na čalúnenie interiéru, dobre sa s ňou pracuje. Koženka Roma sa prestala vyrábať a v ponuke sú už len posledné farby do vypredania zásob u výrobcu. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Gazela

  Elegantná koženka s drobným jemným hustým vrásnením je lesklá, mäkká a tenšia koženka. Vyrobená je v šírke 140cm. Povrch je 82% PVC a 8% Polyuretán, tkanivo je 100% Polyester. Hrúbka koženky je cca 0,9mm a hmotnosť = 415g/m. Koženka Gazela sa prestala vyrábať a na sklade máme posledné metre do vypredania zásob. 

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 94 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 94 položiek