Kategórie

Nové produkty

KOŽENKA - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 87

Koženka je vo viacerých štruktúrach a hrúbkach, ktoré sú vhodné na čalúnenie nábytku, fitness a športového zariadenia, dverí, autopoťahov aj interiérov áut, na výrobu vakov, sedákov, tašiek a iné. Všetky druhy koženky sa predávajú ako metráž. Tovar je na objednávku s dodacou lehotou 3-7 dní.

Podkategórie

 • Koženka Sorrento Toccare

  Koženka s drobným jemným a hustým vrásnením je mäkšia, stredne hrubá a je tvárna. Ekokoža má vernú podobu pravej kože, aj na pohľad, aj na dotyk. Koženka Sorrento Toccare je vodeodolná a ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 60% Polyuretán, 30% Polyester a 10% Bavlna. Hrúbka koženky je cca 1mm a hmotnosť 480g/m. Sorrento Toccare je novinka a výborne sa hodí na čalúnenie nábytku, aj do auta na čalúnenie interiéru, či sedačiek. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Marina

  Koženka s väčším výrazným vrásnením je mäkšia, stredne hrubá a je tvárna. Ekokoža má podobu pravej kože. Koženka Marina je vodeodolná a ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 81% PVC, 18% Polyester, 1% Polyuretán. Hrúbka koženky je cca 0,8mm a hmotnosť 500g/m. Koženka Marina sa výborne sa hodí na čalúnenie nábytku, aj do auta na čalúnenie interiéru, či sedačiek, na výrobu tašiek a pod.. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Madeira

  Koženka s hustým celoplošným vrásnením je mäkšia, stredne hrubá a je mierne tvárna. Ekokoža má podobu pravej kože. Koženka Madeira sa ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 100% Polyuretán. Hrúbka koženky je cca 0,9mm a hmotnosť 494g/m. Koženka má vysokú oderuvzdornosť = 100 000. Koženka Madeira sa výborne hodí na čalúnenie nábytku, aj do auta na čalúnenie interiéru, či sedačiek, na výrobu tašiek a pod.. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Milani

  Koženka s jemným celoplošným vrásnením a leskom s jemnou melanžou je mäkšia, hrubšia a je mierne tvárna. Ekokoža imituje pravú kožu a je na polyesterovom podklade. Koženka Milani sa ľahko sa čistí. Vyrába sa v šírke 140cm, zloženie je 69% PVC, 29% Polyester, 2% Polyuretán. Hrúbka koženky je cca 1,2mm a hmotnosť 650g/m. Koženka má vysokú oderuvzdornosť = 60 000. Koženku Milani použijete na čalúnenie nábytku, fitness zariadení, na čalúnenie dverí, aj do auta na čalúnenie sedačiek, na výrobu tašiek a pod.. Tovar objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

 • Koženka Eco soft

  Koženka Eco soft je stredne hrubá koženka s matným povrchom a jemným vrásnením po celej ploche. Ekokoženka je mäkká a príjemná na dotyk. Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál sa ľahko ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 450g/m. Koženka Eco soft má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 100 000. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní.

 • Koženka Eco caro

  Koženka Eco caro je hrubšia koženka s matným povrchom a jemným vrásnením po celej ploche. Ekokoženka je podšitá tenkým 30g vatelínom a prešívaná laserom do kosoštvorcov 2x2cm. Koženka je mäkká a príjmená na dotyk. Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál sa ľahko ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 450g/m + 30g vatelín. Koženka Eco caro má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 100 000. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní.

 • Koženka Italia

  Koženka Italia je stredne hrubá koženka s lesklým povrchom a jemným štráfikom po celej ploche. Koženka je zaujímavá svojou povrchovou úpravou metalovou farbou v kovových odtieňoch (zlato, striebro, bronz, meď, čierna, smotanová). Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál je testovaný a je odolný voči cigarete, ľahko sa ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 480g/m. Koženka Italia má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 76800. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní.

 • Koženka Italia karo

  Koženka Italia karo je hrubšia koženka s lesklým povrchom, jemným štráfikom po celej ploche. Koženka je podšitá tenkým 60g vatelínom a prešívaná laserom do kosoštvorcov 5x5cm. Koženka je zaujímavá svojou povrchovou úpravou metalovou farbou v kovových odtieňoch (zlato, striebro, bronz, meď, čierna, smotanová). Materiál je vhodný na čalúnenie, aj na výrobu tašky a batohu. Materiál je testovaný a je odolný voči cigarete, ľahko sa ošetruje, stačí umyť vodou s trochou saponátu. Vyrába sa v šírke 140 cm, zloženie je 16% Bavlna, 55% Polyuretán, 29% Polyester, hmotnosť 480g/m + 60g vatelín. Koženka Italia karo má vysokú oderuvzdornosť - martindale = 76800. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7 dní. 

 • Koženka Karia

  Koženka na čalúnenie je tenšia s drobným hustým vrásnením, je vyrábaná v základných farbách. Koženku Karia môžete použiť na čalúnenie nábytku, na výrobu tašiek, rôznych bytových doplnkov a dekorácií, na čalúnenie interiéru automobilu, dvier a pod. Vyrábané sú v šírke 140cm, zloženie je 82% PVC, 18% Polyester, tkanivo = Polyester, hmotnosť je 400g/m, oderuvzdornosť = martindale = 50 000. Tovar je na objednávku, s dodacou lehotou cca 3-10dní.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 87 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 87 položiek