Kategórie

Zľavnený tovar

KORÁLKY - PRÍVESKY Počet produktov v kategórii: 72

Korálky prívesky máme v ponuke menšie kovové - to sú jemné prívesky z bižutérneho kovu, ktoré použijete aj viac kusov naraz. Kovové prívesky sú vhodné na výrobu bižutérie, aj na prišitie o odev. Korálky prívesky s minerálmi sú väčšie prívesky v kovovom lôžku, ktoré jednoducho použijete ako sólo komponent na kožu, retiazku alebo koženkovú šnúru a pod. Plastové prívesky použijete na bižutériu s miešanými komponentami a ozdobami, môžete ich však použiť aj sólo napr. s koženou šnúrou, na zapletané náramky a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Bižutérne prívesky kovové

    Bižutérne kovové prívesky sú korálky s očkom navrchu. Kovové prívesky majú rôzne veľkosti a tvary, niektoré majú vkladané malé kamienky. Kovový bižutérny prívesok môžete použiť na výrobu náhrdelníkov aj náramkov alebo brošní či prsteňov. Môžete použiť aj viacej príveskov na jednu bižutériu, nakoľko sú menšie, viacej vyniknú v skupinkách. Prívesky však môžete použiť aj pri šití na výzdobu oblečenia, tričiek šiat- priamo prišitím o odev, prípadne použijete rôzne krajky alebo zbytky látok. Tovar máme skladom.

  • Bižutérne prívesky s...

    Romantické kovové prívesky s prírodnými minerálmi majú veľké očko na zavesenie. Prívesky s prírodným minerálom môžete jednoducho použiť na výrobu náhrdelníkov, náramkov alebo brošní, stačí prevliecť kovovú retiazku, koženú šnúru, kožu, modistickú dutinku alebo iný hrubší návlekový materiál s uzáverom a bižutéria je hotová. Prívesky s minerálmi sa hodia na výrobu mohutnejších bižutérnych kúskov. Tovar máme skladom.

  • Bižutérne prívesky...

    Tvarované plastové prívesky sú odľahčené a majú vzhľad drevených figúrok a tvarov. Plastové prívesky sa hodia všade tam, kde potrebujete odľahčiť bižutérny výrobok a zároveň potrebujete použiť väčšie množstvo komponentov. V ponuke máme aj niektoré prívesky, ktoré sú symboly znamenia v zverokruhu, aj iné symboly. Tovar máme skladom. 

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 72 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 72 položiek