Kategórie

Nové produkty

PRÝMKY, PRÁMIK, BORTY, KRAJKA, MADEIRA Počet produktov v kategórii: 590

Nájdete tu veľký výber vyše 1000 druhov rozmanitých lemoviek, prámiky a ozdoby v metráži pre akékoľvek použitie. Sú tu krajky elastické, syntetické, vzdušné, paličkované, madeiry, kamienkové a korálkové borty, rôzne lemovky, prýmky, hadovky, sutašky, pruženky s volánikmi, kožušinkové prýmky, nažehľovacie prýmky- prámiky a iné. Všetok tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Krajka elastická

  Široký výber elastických krajok v rôznych šírkach, vzoroch a farbách. Krajky elastické sú výborným doplnkom napr. na zdobenie tričiek, šiat, nočného a spodného prádla, na doplnky a pod. Krajky majú na jednom alebo obidva ozdobné okraje. Tovar máme skladom.

 • Krajka syntetická

  Krajka syntetická má jemné ľahké vzory a môžete ju použiť na nočné a spodné prádlo, na vrchné ošatenie. V súčasnosti si našla široké uplatnenie aj pri svadobnej výzdobe a pod. Krajka syntetická je pevná a menej poddajná a je jemná, tenká. Tovar máme skladom.

 • Krajka vzdušná

  Nádherné vzdušné krajky pre moderné použitie na výzdobu napr. aj denim sortimentu, na výrobu rôznych náramkov a náušníc, na svadobnú výzdobu, na bytové doplnky, oblečenie a módne doplnky a pod. Vzdušná krajka je v ponuke od šírky 10mm až 100mm a viac. Krajky predávame na bežné metre, tovar máme skladom.  

 • Krajka bavlnená...

  Klasické bavlnené a paličkované krajky sú vhodné aj na vintage štýl. Paličkovanou krajkou vyzdobíte vintage oblečenie, oblečenie v staroslovenskom štýle, na prírodné materiály, na kroje, môžete ju použiť aj na obrúsy, vankúšiky a pod. Krajku paličkovanú a bavlnenú predávame na bežné metre. Tovar máme skladom.

 • Krajka bordúrová

  Nádherné široké krajky, husto vyšívané s korálkami a flitrami a majú bordúrový okraj. Môžete ich použiť na svadobné šaty, ale aj na iné, nielen slávnostné oblečenie. Bordúrovú krajku použijete aj na okraje závesov v glamour štýle. Nájdete tu viaceré šírky a vzory vo farbách biela, smotanová, čierna a pod.. Tovar máme skladom.

 • Krajka vyšívaná na tyle

  Elegantné krajky sú vyšívané na tyle alebo monofile. Krajky majú hustý vzor. Tieto krajky použijete ako lem na tyl, alebo ako ozdobný okraj na šaty, alebo zakončíte krajku s rovným okrajom. Vyšívanú krajku môžete použiť aj ako bordúru. Vyšívané krajky majú jeden okraj ozdobný oblúčikový, druhý takmer rovný. Tovar máme skladom. 

 • Prýmky krajkové

  Skladané, plisované, zberkané alebo rovné prýmky, všetky zdobené krajkou sú výborným doplnkom súčasnej módy. Na sukni jednofarebnej pekne vynikne vzorovaný alebo károvaný lem s krajkou, použijete ich aj na výstrih, okolo rukávov a pod. Prýmky dodajú výrobku jedinečnosť. Tovar máme skladom.

 • Borta s kamienkami

  Exkluzívne kamienkové borty môžete použiť hlavne na spoločenské oblečenie, ale aj na inú výzdobu odevov, doplnkov a pod. Nájdete tú pestrý výber rôznych vzorov, šírok a farieb. Kamienky na týchto bortách sú väčšinou plastové, preto sú odľahčené. Niektoré prýmky s kamienkami sa dajú našívať aj strojovo, avšak väčšinou sú vhodné pre ručné prišitie. Kamienkové borty predávame na bežné metre. Tovar máme skladom.

 • Borta s kamienkami...

  Exkluzívna borta štrasová je v kovovom lôžku so sklenenými kamienkami a korálkami. Borty štrasové sú v rôznych šírkach a tvaroch, predávané na metre. Kovové lôžko je mierne pohyblivé. Tieto štrasové borty viete použiť aj na výrobu štrasovej bižutérie. Použijete ju na náramky, aj na náhrdelníky, stačí pripojiť uzatváranie alebo tenké šifónové stuhy a exkluzívna bižutéria je hotová. Štrasová borta v metráži je vhodná aj na výzdobu spoločenského oblečenia, doplnkov a pod. Tovar máme skladom.

 • Borta plast kovovový...

  Zaujímavé borty majú kovový dizajn, napriek tomu sú ľahučké a dajú sa strihať na kúsky. Borty sú vyrobené sú plastu a prišívajú sa ručne. Môžete ich aj lepiť. Nájdete tu prámyky s kovovým dizajnom, aj s kamienkami alebo perličkami. Tovar máme skladom.

 • Borta, prýmka...

  Elegantné borty aj prýmky nažehľovacie, niektoré  sú zdobené flitrami, kamienkami, môžu byť vyšívané na monofile, hrubšie s potlačou a lurexom a pod. Prýmky nažehľovacie sa jednoducho používajú, stačí ich nažehliť na príslušné miesto, žehlite ich z rubu odevu, alebo cez plátno. Môžete si ich následne aj prišiť, avšak nie je to nutné. Tovar máme skladom.

 • Prýmky s korálkami

  Jemné romantické prýmky v rôznych šírkach a vzoroch sú zdobené korálkami, perličkami a niektoré sú aj v kombinácii s flitrami. Prýmky sú jemné a zdobné zároveň, vyrábané v menších šírkach a môžete ich použiť aj viacej radov pri sebe. Korálkovými prýmkami vyzdobíte romantické šaty, tričko, svetrík, aj spoločenské šaty, kostýmky a pod. Prámiky viete použiť aj pre detské slávnostné oblečenie alebo tanečné kostýmky. Tovar máme skladom.

 • Prýmky s retiazkami

  Elegantné štýlové prýmky majú prišívanú kovovú retiazku. Prýmky s retiazkami môžete našívať strojovo alebo ručne na vrchné ošatenie, kabáty, tašky a pod. V ponuke sú základné farby. Tovar máme skladom.

 • Prýmky kožušina, koženka

  Nájdete tu kožušinkové prýmky a lemovky, koženkové prýmky aj s dizajnom brúsenej kože, velúr, aj bambuľkové prýmky a zamatové prýmky. Prámiky môžete prišívať strojovo alebo ručne, niektoré naliepať lepidlom na textil či lepiacou pištoľou. Ponúkame Vám viaceré šírky a vzory. Tovar máme skladom.

 • Prýmky s flitrami

  Široký výber prýmiek s flitrami sú s jednoduchým jednoradovým vzorom až po zložitejšie vzory. Tešia sa obľube zákazníkov pre ich všestrannú využiteľnosť, ľahkú eleganciu. Vyberiete si prýmky pevné aj výrazne elastické. Flitrové prámiky viete prišiť strojovo alebo ručne a použijete ich na pevné aj elastické podkladové materiály. Tovar máme skladom.

 • Prýmky satén, šifón

  Prýmky zo saténu, či šifónu sú ľahké, veselé, romantické, hravé. Zdobené sú plastickými kvietkami, niektoré majú aj perličky na kvietkoch, nájdete tu aj hladké leské prýmky, aj saténové strapčekové prýmky. Všetky sú vhodné na prišitie, väčšinou sa dajú prišiť strojovo. Tovar máme skladom.

 • Prýmky skladané,...

  Výborná pomôcka pre ušitie volánikov a skladaných lemov na sukne, rukávy aj goliere - to sú skladané alebo plysované prýmky. Nájdete ich vo viacerých šírkach, materiáloch a druhoch skladov. Prýmky skladané môžete prišiť strojovo na oblečenie a doplnky. Tovar máme skladom.

 • Prýmky bambuľkové,...

  Prýmky s bambuľkami v rôznych veľkostiach použijete na lemovanie vankúšikov, závesov, na šatky, tašky, hračky, aj na lemovanie oblečenia a pod. Strapčekové prýmky a slučkové prámiky použijete najmä na zdobenie oblečenia, na kabátiky, bundičky a pod. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Prýmky, lemovky pružné

  Prýmky pružné sú dobrým pomocníkom na lemovanie odevov hlavne na tričko, šaty, spodné a nočné prádlo a pod. Pružné prýmky sú jemné a väčšinou majú malý volánik. Volániky urobia váš výrobok hravý a sexi. Tovar máme skladom.

 • Prýmky galonové lemovky

  Galonové prýmky a lemovky rôzneho vzoru, šírky a farby sú na všestranné použitie. Použijete ju pri výzdobe šitého oblečenia a doplnkov, na tašky, bytový textil, na obrús, vankúš, závesy, aj na výrobu hračiek, bábik, na kroje a pod. Tovar máme skladom v širokej škále a neustále ho doplňujeme podľa potreby.

 • Prýmky leonské

  Leonské prýmky sú vyrábané z kovového lesklého vlákna a väčšinou v zlatej alebo striebornej farbe, alebo sú aj farebne tieňované v kovových leskoch. Nájdete tu výber z rôznych šírok, vzorov aj farieb. Leonská prýmka je trvdšia a trošku hrubšia a viete ju prišiť strojovo alebo ručne na oblečenie aj doplnky. Tovar máme skladom.

 • Hadovky

  Jemná prýmka v tvare pravidelnej vlnky je nazývaná hadovka. Pri hadovke uvádzame šírku ako rozmer meraný od vrchnej vlnky po spodnú. Materiál je viskózový alebo polyesterový, prípadne zmesový a nájdete tu aj leonské hadovky- tie sú s podielom kovového vlákna zlaté alebo strieborné. Hadovka je lemovka vhodná na prišite na odevy, tašky, bytové doplnky a dekorácie, darčeky, hračky, kroje a pod. Tovar máme skladom.

 • Flitre v metráži

  Flitre v metráži sú v rôznych šírkach, od jednoduchých po viacradové, pevné aj elastické. Flitre môžete použiť na aranžovanie, aj na odevy, môžete ich prišiť strojom alebo ručne, alebo ich nalepiť. Tovar máme skladom.

 • Lemovky saténové

  Saténové vyrezávané lemovky sú vhodné na jemnú výzdobu napr. na detské odevy a doplnky, aj na bytové doplnky a pod. Použijete ich na výzdobu košieľky na krst, na veľkonočné a vianočné prípadne svadobné dekorácie a doplnky, na výzdobu, hračky a pod. Tovar máme skladom.

 • Sutašky

  Výborné tenučké prýmky - sutašky majú dlhoročnú tradíciu a môžete ich používať na výzdobu krojov, ale aj moderných odevov a doplnkov. Sutaška sa jednoducho používa, je ohybná a môžete tak na odev či tašky naaplikovať akýkoľvek motív. Tovar máme skladom.

 • Madeira, vzorovky

  Madeira bavlnená aj polyesterová a vzorovky bavlnené a zmesové sú používané hlavne na dobové kostýmy, na kroje, detské zavinovačky a košieľky, na oblečenie slovanského typu z prírodných materiálov aj na obrúsy, bytový textil či výzdobu. Madeiru môžete prišiť strojovo alebo ručne. Vyrábané sú v jemných farbách biela, smotanová, krémová a pod. Tovar máme skladom.

 • Modistické dutinky,...

  Modistické dutinky - krinolíny sú tvarovacie dutinkové stuhy, šikmo tkané, ktoré sa dobre tvarujú, sú flexibilné a držia si tvar. Krinolíny sú výborným pomocníkom pre tvarovanie okrajov odevov, na klobúčiky, tašky, na spoločenské a svadobné šaty, použijete ju aj na výrobu fascinátorov a vlasových ozdôb, aj na aranžovanie a pod. Vyrábajú sa vo viacerých šírkach a farbách.

  Retiazkové modistické dutinky sú podobné ako krinolíny, avšak obsahujú navyše kovové vlákno. Retiazkové dutinky sú mäkké, tvárne a poddajné, môžete ich použiť na našívanie ako ozdoba, aj na výrobu bižutérie - napr. spletených náramkov, dovnútra dutinky môžete aj vkladať korálky a viete tak vytvoriť náhrdelník, náramok a pod. Modistické retiazky sú vyrábané vo viacerých šírkach a kovových farbách.

  Ozdobné špirály sú vlastne zipsové špirály plastové s metalovou farbou, bez zipsovej tkaniny. Špirála sa dá tvarovať, roztvoriť, dokonca na ňu môžete navliecť aj bežec a môžete tým nazdobiť odevy, doplnky, tašky a takisto ju môžete využiť na výrobu bižutérie. Špirálu prišijete ručne, môžete ju aj aranžovať, lepiť, či použiť ako stuhu.

 • Prýmky dekoračné

  Jednoduché prýmky na plastovom monofile môžete strihať na kúsky a používať na výzdobu svojich aranžérskych výrobkov. Tieto prýmky nie sú veľmi vhodné na odevy, nakoľko sú tvrdšie. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 590 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 590 položiek