Kategórie

Nové produkty

ZIPS KOVOVÝ Počet produktov v kategórii: 44

Kovové zipsy majú široké využitie. Dodávané sú vo veľkej farebnici. V skupine nájdete zipsy nedeliteľné so šírkou zubov 4mm, ktoré použijete na sukne, nohavice, vrecká, vrecúška na tašky a pod. Ďalej sú tu aj zipsy s hrubšími 6mm zubami a tie sú vhodné na rifle, nohavice, sukne, na vrecká bundy alebo vetrovky, či tašky a pod. Zipsy majú polyesterovú tkaninu a vyrábané sú v dĺžkach od 8cm do 20cm. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Zips kovový...

  Nedeliteľný zips s kovovými zúbkami a ozdobným tiahlom. Zips má šírku zubov 4mm a je vo viacerých dĺžkach. Tkanina je polyesterová. Vhodné na sukne, nohavice, blúzky, šaty a pod. Tovar máme skladom.

 • Zips kovový...

  Zips nedeliteľný s kovovými zúbkami je vhodný napr. na sukne, nohavice, tričko, blúzku, na vrecká a pod. Tkanina je z polesteru a nájdete ju v širokej farebnici. Dĺžka zipsu je 18cm. Tovar máme skladom.

 • Zips kovový...

  Zipsy s kovovými zúbkami sú vhodné na nohavice, sukne, na vrecká, na tričká a pod.. Zúbky sú široké 4mm, dĺžku majú 20cm. Tkanina je polyesterová. V skupine nájdete široký výber farieb. Tovar máme skladom.

 • Zips kovový nedelit....

  Zips s kovovými zúbkami nedeliteľný je vhodný na rifle, nohavice, sukne, na vrecká bundy a pod.. Tkanina na zipse je polyesterová, šírka zúbkov je 6mm a dlĺžky zúbkov sú 8cm, 12cm a 14cm. Zipsy sú v základných farbách čierna, biela a tmavomodrá. Tovar máme skladom.

 • Zips kovový nedelit....

  Kvalitné kovové zipsy s hrubšími zúbkami sú vhodné na rifle, jeansy, nohavice, sukne, na vrecká bundy a pod.. Tkanina je polyesterová, šírka zubov je 6mm. Riflové zipsy v tejto skupine sú vyrábané v dĺžke zubov 16, 18cm až 20cm. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 44 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 44 položiek