Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

VATELÍN- RUNO, VLIZELÍN, VÝSTUŽE Počet produktov v kategórii: 44

Vatelín, runo, termolín, vlizelín nažehľovací pevný aj elastický, výstuže, netkaná textília, mriežky nažehľovacie, ramenné vypchávky, duté vlákno - to všetko sú galantérne materiály, potrebné k šitiu konfekcie, odevov a doplnkov, bytového textilu, na čalúnenie, výrobu doplnkov, hračiek, ozdôb aj darčekov a pod. Tovar máme skladom, vatelín objednávame s dodacou dobou 2-7 dní.

Podkategórie

 • Vatelín- runo, netkaná...

  Vatelín alebo runo je netkaná textília používaná na odevné, textilné a nábytkárske účely, na patchwork. Vatelín má široké uplatnenie a využijete ho aj v iných odvetviach. Vatelín je vyrábaný v šírkach 150 a 200cm a je rozdelený podľa hmotností/m, presná hrúbka materiálu sa nedá určiť, nakoľko jeho hrúbka je nepravidelná. Runo dodávame v hmotnostiach 80g, 100g, 150g, 180g, 270g a 300g. Tovar pravidelne objednávame pre jednotlivé objednávky a dodacia doba je od 2 do 7 dní.  

 • Vlizelín, mriežky...

  Vlizelín je nažehľovacia výstuha na odevy a v ponuke máme tenšie, tie sú vhodné na vystuženie ľahkej a strednej konfekcie, hrubšie kabátové vlizelíny, elastický vlizelín, aj korzetový vlizelín a veľmi obľúbený je aj obojstranný vlizelín. Vyrábané sú v šírkach 90cm a 150cm, ale aj ako rovný alebo šikmý pásik od 1do 3cm. Nažehľovacie mriežky slúžia na začistenie okrajov, ako podklad pre nažehlenie a následné prišitie ozdobnej stuhy, krajky, pruhu alebo ozdoby na odev, na podhnutie dĺžky rukávov, sukne, šiat, nohavíc a pod.. Nažehľovacie mriežky sa používajú aj na rýchle podhnutie dĺžky spoločenských šiat bez následného prišitia. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Vypchávky ramenné

  Ramenné vypchávky obšité a raglánové sa používajú do pulovrov, svetrov, kostýmových kabátikov a pod. a sú vhodné všade tam, kde potrebujete zjemniť a nadvihnúť kontúru (padajúcich) pliec. V ponuke máme aj hrubšie vypchávky a neobšité vypchávky, ktoré si viete upraviť podľa potreby a použijete ich do vetroviek, búnd, kabátov - unisex, aby ste dosiahli pekný pravidelný tvar pliec. Tovar je skladom na kremik.sk.  

 • Duté vlákno

  Duté vlákno je polyesterové vlákno vhodné na výplň do vankúšikov, vankúšov, prikrývok, hračiek, vakov na sedenie, taburetiek, pufov na sedenie a pod. Z jednej náplne môžete vyrobiť cca 2 malé vankúšiky alebo jeden klasický vankúš. Duté vlákno sa môže prať. Tovar je skladom na kremik.sk.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 44 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 44 položiek