Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

NÁHRDELNÍKY Počet produktov v kategórii: 53

Pripravili sme pre Vás rôznorodé druhy náhrdelníkov pre slávnostné príležitosti, aj k bežnému outfitu. Nájdete tu náhrdelníky mohutné kovové z kovových dielcov, jemné retiazkové kovové s príveskami, náhrdelník z korálok a perál, náhrdelníky s kamienkami alebo výraznými kameňmi, textilné a kožené náhrdelníky a pod. Určite si vyberiete na každú príležitosť. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Náhrdelníky kovové

  Kovové náhrdelníky sa tešia veľkej obľube, vďaka svojmu kovovému lesku je vždy výrazný. Klasické alebo romantické, aj rustikálne, či rebelské, decentné aj výrazné, štýlovo rozmanité náhrdelníky ku každej príležitosti. Tovar máme skladom.

 • Náhrdelníky s kamienkami

  Výrazné náhrdelníky na kovových retiazkach s výraznými kamienkami v rôznych tvaroch, druhoch aj farbách. Náhrdelníky môžete nosiť na bežné denné oblečenie, aj na slávnostnejšie udalosti a oslavy. Výrazný náhrdelník osvieži a vyzdvihne aj jednoduché, jednofarebné modely. Tovar máme skladom.

 • Náhrdelníky retiazky a...

  Náhrdelníky retiazky sú s rôznymi príveskami po 1 kuse alebo viac príveskov na retiazke. Retiazky nájdete vo farbe striebornej, staronikel, staromosadz, zlatej. Prívesky sú zdobené prírodnými kameňmi, sklenenými kamienkami, korálkami, retiazkami a pod. Nájdete tu aj retiazky v retro štýle, boho, vintage, aj moderné s veľkými aplikáciami. Tovar máme skladom.  

 • Náhrdelníky korálky,...

  Na výrobu náhrdelníkov v tejto skupine boli použité sklenené korálky rokajl, sklenené voskované perly, sklenené korálky, korálky prívesky a pod. Jemnosť korálok je využitá v hustom vzore alebo viac radov korálok, čo vytvára celkový dojem hojnosti. Náhrdelníky viete nosiť na bežný deň, aj na slávnostné udalosti, do divadla a pod. Tovar máme skladom.

 • Náhrdelníky perleť,...

  Náhrdelníky z prírodných materiálov sú jemnejšie a majú pozitívne vyžarovanie. Prírodné minerály majú aj liečivé schopnosti. Vedia ochraňovať pred negatívnym pôsobením zvonku, vyrovnávajú energie, vylaďujú a harmonizujú organizmus, aj pomáhajú pri  liečivom procese. Pravidelným nosením bižutérie z prírodných materiálov sa môžete cítiť sviežejšie a energizovanejšie. Tovar máme skladom.

 • Náhrdelníky textil s...

  V tejto skupine sú náhrdelníky vyrábané kombináciou textilných materiálov ako sú: úplety, šnúry, voskované šnúry, koženkové a kožené šnúry a pod. K textilným materiálom sú pridávané sklenené alebo prírodné korálky, plastové korálky a kovové  a iné bižutérne komponenty. Vzniknúť tak môže zaujímavá kombinácia a ocenia ju hlavne ľudia s alergiami na kov priamo na tele. Tovar máme skladom.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 53 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 53 položiek