Kategórie

Nové produkty

Pletacie priadze Ice stužkové Počet produktov v kategórii: 17

Plochá pletacia priadza má tvar stuhy a nájdete ju vo viacerých šírkach. Stuhové pletacie priadze sú hladké alebo s pridaním lurexu, so strapčekami, dutinkové, jednofarebné alebo dúhované, saténovo lesklé aj matné, rovné okraje alebo vlnkované. Efektnou stužkovou priadzou viete vytvoriť zaujímavé tielka, topy, svetríky, kabátiky a pod. Stužkové priadze najlepšie vyniknú pletením. Tovar máme skladom.   

Podkategórie

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná plochá stužková pletacia priadza melírovaná, hladká saténová, kĺzavá a príjemná na dotyk. Priadza je stuha zo saténovej priadze, celková šírka stuhy- priadze je cca 3- 4mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 40% Viskóza, 60% Akryl, odporúčané ihlice č. 5. Hmotnosť klbka je 50g/100m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Hrubšia stužková pletacia priadza s nepravidelnou hrúbkou, striedajúcou sa tenšou priadzou a hrubšou stužkou. Pletenina vytvára jemný, hrubší, malý a nepravidelne sa ukladajúci vystupujúci vzor na tenšom podklade. Priadza je dúhovaná a husto melírovaná na výstupkoch. Celková šírka stuhy- priadze je cca 2 - 5mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 40% Nylon, 60% Akryl a doporučené ihlice č. 4. Hmotnosť klbka je 50g/120m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Lesklá široká plochá stužková pletacia priadza je hladká saténová, kĺzavá a príjemná na dotyk. Priadza je stuha zo saténovej priadze, celková šírka stuhy- priadze je cca 12mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 100% Polyamid, odporúčané ihlice č. 10- 12. Hmotnosť klbka je 100g/65m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Jemná plochá stužková pletacia priadza s lurexom, ľahká a príjemná na dotyk. Priadza je jednofarebná veľmi jemná sieťovaná stuha, v ktorej je stredom prepletaná jemne dúhovaná rozšírená retiazka s lurexom. Celková šírka stuhy- priadze je cca 6- 7mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne, aj na spoločenské doplnky. Pletenina je výrazne elastická a prispôsobuje sa na šírku aj na výšku. Zloženie je 40% Bavlna, 25% Nylon, 25% Akryl, 10% Metalic. Odporúčané ihlice sú č. 5 a hmotnosť klbka je 50g/85m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná plochá stužková pletacia priadza trojfarebne dúhovaná, ľahučká, mäkká a príjemná na dotyk. Priadza je jemná stuha, na ktorej sú pravidelne sa opakujúco našívané krátke ploché dutinky, celková šírka stuhy- priadze je cca 5 až 7mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Pletenina vytvára rozstratené hustejšie a mierne vyduté kopčeky. Zloženie je 43% Bavlna, 37% Nylon, 20% Akryl, odporúčané ihlice č. 5. Hmotnosť klbka je 50g/65m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice Ziga

  Kvalitná plochá stužková pletacia priadza trojfarebná, ľahučká a príjemná na dotyk. Priadza je jemnučká stuha, vytvorená z ažúrov z tenkých nití a celková šírka stuhy- priadze je cca 12mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 36% Polyamid, 64% Akryl, vhodné sú ihlice č. 7-8. Hmotnosť klbka je 50g/120m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná plochá stužková pletacia priadza trojfarebne dúhovaná, ľahká a príjemná na dotyk. Priadza je jednofarebná stuha, v ktorej je prepletaná priadza dúhovaná.Celková šírka stuhy- priadze je cca 7mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 70% Bavlna, 30% Akryl, odporúčané ihlice č. 6. Hmotnosť klbka je 50g/50m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Jemná plochá širšia stužková pletacia priadza výrazne lurexová je ľahká a priehľadná. Priadza je dúhovaná a sieťovaná stuha.  Celková šírka stuhy- priadze je cca 12mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne, aj na spoločenské doplnky. Zloženie je 55% Nylon, 45% Lurex a vhodné ihlice sú č. 6- 7. Hmotnosť klbka je 50g/100m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice Ring

  Kvalitná plochá efektná pletacia priadza trojfarebná, príjemná na dotyk je saténová lesklá, mäkká a saténovo kĺzavá. Je to druh priadze stuhovej, ktorá je vytváraná z malých pravidelných osmičiek okolo uzučkej stuhy. Priadzu môžete využívať na odevy a doplnky v každom ročnom období. Zloženie je 50% Polyamid, 50% Polyester, vhodné sú ihlice č. 4, hmotnosť klbka je 50g/100m. Tovar je skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Kvalitná plochá stužková pletacia priadza trojfarebne dúhovaná, ľahučká a príjemná na dotyk. Priadza je stuha, pravidelne sa jemne zužujúca a rozširujúca, celková šírka stuhy- priadze je cca 3 až 5mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Zloženie je 40% Bavlna, 40% Nylon, 20% Akryl, vhodné sú ihlice č. 4. Hmotnosť klbka je 50g/75m. Tovar máme skladom.

 • Pletacia priadza Ice...

  Efektná široká plochá stužková pletacia priadza trojfarebne dúhovaná, ľahučká, mäkká a príjemná na dotyk. Priadza je jemná široká polyamidová stuha, na ktorej sú po obidvoch stranách jemné 3mm široké, husté lurexové strapčeky. Celková šírka stuhy- priadze je cca 12mm. Je to efektná priadza, vhodná hlavne na pletenie a výrobky z nej môžete nosiť celoročne. Vhodná aj na spoločenské oblečenie a doplnky. Zloženie je 95% Polyamid, 5% Lurex a doporučené ihlice č. 10- 12. Hmotnosť klbka je 50g/35m. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek