Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

SUCHÝ ZIPS Počet produktov v kategórii: 64

Suchý zips je výborným pomocníkom, použijete ho pri rôznych činnostiach, v rôznych oblastiach. Suchý zips máme v ponuke samolepiaci, na prišívanie - klasický, obojstranný- na káble. Vyrábané sú v šírkach od 2cm do 10cm. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Suchý zips - kusový

  Suchý zips komplet háčik + očko v tejto skupine je rezaný na kusy 20cm alebo 25cm dlhé a je vyrábaný v šírke 2cm. Môžete si vybrať z rôznych farieb. Materiál je vyrobený z polyesteru a môžete ho našiť napr. na bundy, tašky, topánky a pod. Tovar máme skladom. 

 • Suchý zips samolepiaci...

  Suchý zips samolepiaci komplet sa skladá z háčika + očko. Aj na háčiku, aj na očku je z rubovej strany nános lepidla, ktorým sa môže suchý zips prilepiť na plochu. Praním sa lepiaca vrstva zničí, preto je vhodný len na jednorazové použitie, alebo všade tam, kde potrebujete pripevniť ľahký materiál o plochu (napr. záclonu alebo ľahký záves, prípadne ľahký obrázok a pod). Samolepiaci suchý zips sa vyrába v šírkach 2 a 5cm vo farbách biela a čierna. Tovar máme skladom.   

 • Suchý zips komplet-...

  Suchý zips komplet sa skladá z obidvoch častí, t.j. háčik+ očko, je z polyesteru. Vyrábaný je v šírkach 2cm, 2,5cm, 3cm, 5cm a 10cm, je v rôznych farbách. Suchý zips slúži hlavne na prišívanie, ale môžete ho aj prilepiť lepidlom na textil. Suchý zips má široké uplatnenie pri výrobe oblečenia, tašiek, batohov, na topánky, v automobilovom priemysle, v doprave napr. na uchytenie predmetov proti skĺzavaniu, v interiéroch aj exteriéroch a pod. Tovar máme skladom.

 • Suchý zips obojstranný

  Obojstranný suchý zips sa skladá len z jednej pásky, na ktorej je z jednej strany časť háčik a na druhej strane časť očko. Spojením rubovej a lícovej strany pásky v určitej dĺžke vytvoríte uzavretý okruh. Môžete tak napr. spojiť káble, šnúry a pod. Tento suchý zips použijete všade tam, kde potrebujete spojiť materiály do jedného celku. Tovar máme skladom.   

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 64 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 64 položiek