Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

POPELÍN PEVNÝ, ELASTICKÝ- METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 46

Poplín je tenké plátno, ktoré môže byť pevné alebo elastické. Vyrába sa zvyčajne z bavlny, alebo z prírodnej viskózy. Prírodný materiál je príjemný na nosenie, ľahký, padavý avšak viac krčivý. Poplín si vychutnáte hlavne v lete pri veľkých horúčavách. Výborne sa hodí na dlhé sukne, letné dlhé či krátke šaty, na blúzky, cardigan a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Poplín elastický metráž

    Ľahké letné košeľoviny a šatovky poplín v tejto skupine sú mierne elastické. Vyrábané sú z prírodných materiálov, prípadne zmes s Polyesterom, či Nylonom a to v šírkach od 135cm. Nájdete tu jednofarebné, aj s potlačou pásiky, kára a pod. Poplín sa výborne hodí najmä na letné blúzky, košele, tuniky, šaty, aj sukne a pod. Materiál je jemný, padavý, príjemný na dotyk, krčivý alebo mierne krčivý (keď je zmesový). Tovar máme skladom.

  • Poplín pevný metráž

    Pevné poplíny sú veľmi ľahké a vzdušné tkaniny, vyrábané v šírkach od 135cm. V tejto skupine nájdete poplíny s potlačou na hladkom povrchu alebo na krešovanom. Materiál je vhodný na výrobu blúzok, košieľ, šiat, tuník, sukní, pareo a pod., hlavne na letné obdobie. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 46 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 46 položiek