Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

NÁRAMKY Počet produktov v kategórii: 50

Neodmysliteľný doplnok na každý deň je náramok alebo skupina náramkov. Nájdete si v ponuke pevné aj elastické náramky, korálkové, štrasové, kamienkové, náramky z prírodných minerálov, alebo s príveskami, mohutné kovové náramky, jemné retiazkové náramky, kožené aj štrasové, dutinkové aj súpravy náramkové. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Náramky kovové s...

  Náramky kovové s príveskami sú obľúbené náramky. V ponuke nájdete jemné aj mohutnejšie, retiazkové jednoradové aj viacradové, v kombinácii s korálkami aj ekokožou. Tovar máme skladom.

 • Náramky súpravy

  Bižutérne náramky súpravy sú vyrobené z viacerých rôznorodých jednoradových náramkov, ktoré sú spolu zladené do jednej sady. Náramky sú elastické, aj pevné a použitý je prírodný materiál alebo plast. Náramky viete aj rozdeliť a nosiť ho osobitne po jednom a doladiť tak iné vaše náramky. Tovar máme skladom.

 • Náramky z minerálov,...

  Náramky elastické aj pevné v tejto skupine sú vyrábané z prírodných materiálov -  minerály, mušle, riečne perly a podobne. Náramky sú decentné a nevtieravé, avšak dostatočne upútajú pozornosť. Tovar máme skladom.

 • Náramky koža, textilné

  Náramky sú vyrobené z kože, koženky, brúsenej kože, aj imitácie brúsenej kože, a ostatných textílií. Náramky sú zdobené korálkami, perličkami, štrasmi, príveskami a podobne. Zapínanie je magnetické, alebo na karabínku a pod. Tovar máme skladom.

 • Náramky elastické

  Obľúbené sú elastické náramky. Sú vhodné na každú ruku, prispôsobia svoj tvar podľa potreby a príjemne sa nosia. Vyberiete si z ponuky náramky viacradové, jednoradové, korálkové, s kamienkami a ozdobami, mohutnejšie aj jemnejšie v rôznych farbách. Tovar máme skladom.

 • Náramky kovové,...

  Elegantné kovové náramky sú vytvárané z bižutérneho kovu a niektoré sú zdobené sklenenými kameňmi. Nájdete tu náramky z bižutérnych retiazok na magnetické zapínanie, aj rustikálne náramky s kameňmi. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek