Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

PLETACIA PRIADZA CHEVAL BLANC VOLÁNOVÁ Počet produktov v kategórii: 10

Efektná volánová pletacia priadza pre ručné pletenie. Nájdete tu priadze Persane, Ecume, Eden.

Priadza Persane pozostáva z cca 2,5cm širokého pásu z pospájaných hustých strapčekov a vytvára hustejšie kratšie volániky. Je príjemná na dotyk, ľahká a mäkká. Zloženie je 90% Akryl, 10% Polyester, doporučené ihlice č. 5, hmotnosť klbka: 150g/cca 65m.

Priadza Ecume je efektná volániková pletacia priadza pre ručné pletenie s lurexom a malými bombuľkami na okrajoch. Priadza pozostáva z cca 5cm širokého pásu dierovaného, retiazkového a vytvára jemné alebo hustejšie volániky, ktoré majú na spodných okrajoch malé bombuľky. Je príjemná na dotyk, ľahká a mäkká. Zloženie je 84% Akryl, 11% Nylon, 5% Lurex, doporučené ihlice č. 6, hmotnosť klbka je 150g/cca 42m.

Priadza Eden je efektná volániková pletacia priadza pre ručné pletenie. Pozostáva z cca 5cm širokého pásu dierovaného, retiazkového a vytvára jemné alebo hustejšie volániky. Je príjemná na dotyk, ľahká a mäkká. Zloženie je 100% Akryl, doporučené ihlice č. 6, hmotnosť klbka je 150g/cca 42m. 

Volánové priadze môžete použiť aj na háčkovanie, je však potrebná pripletacia priadza. Volánikové priadze sú vhodné napr. na výrobu šálikov, golierov, možete vyrobiť volány na pletenine, volánové sukne, vesty, kabelky a pod. Výrobky z nej môžete nosiť na jeseň, zimu, jar. Tovar máme skladom.

Na jeden dlhší šálik vystačí 1 klbko.

Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek
Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek