Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

JEANSOVINA, RIFLOVINA, DESIGN JEANS Počet produktov v kategórii: 50

Prírodná alebo zmesová jeansovina a riflovina a aj látky s dizanom jeansovým nájdete v tejto skupine jednofarebné, aj vzorované s potlačou. Pripravili sme Vám aj trendové rifloviny s výraznými kvetinovými a ornamentálnymi vzormi. Jeansoviny sú väčšinou elastické, hrubšie aj tenšie, aj tenké na košele, zateplené, aj prešívané s podkladovým vatelínom. Materiály sú príjemné na dotyk, ľahko sa ošetrujú, stredne a menej krčivé. Riflovinu máme skladom.

Podkategórie

 • Riflovina elastická...

  Mierne elastická jeansovina s jemnými niťovými tkanými štráfikmi, pruhmi alebo pásikmi je stredne hrubá, mäkká. Vyrábaná je v šírkach od 140cm do 160cma nájdete tu jeansoviny bavlnené alebo zmesové. Tovar máme skladom.

 • Riflovina elastická...

  Jemne elastická alebo pevná riflovina, mäkká, hrubšia zateplená počesom alebo podšitá vatelínom a prešívaná. Tieto materiály sú vhodné na bundy, vetrovky, vesty, môžu sa kombinovať napr. s kožušinami a podobne. Vyrába sa v šírkach od 140 do 160cm, materiálové zloženia sú buď bavlnené alebo polyesterové. Tovar máme skladom.

 • Kostýmovka dizajn...

  Elastické plátno kostýmovka s dizajnom riflovina je vhodná na nohavice, sukne, sako, blejzer, kabátik a pod. Materiál je vhodný pre ženy aj mužov. Kostýmovka s riflovým vzhľadom je príjemná na dotyk, menej krčivá a stredne hrubá. Tovar máme skladom.

 • Riflovina elastická...

  Mierne elastická džínsovina je hladko tkaná a je vyrábaná v šírkach 140 až 160cm. Materiál je zložením 98% Bavlna a 2% elastan alebo sa tu nachádzajú aj zmesové materiály. Tovar máme skladom.

 • Riflovina elastická...

  Jeansovina - riflovina s animal a camouflage (maskáčovým) vzorom potlačeným, tkaným alebo nástrekom je elastická. Vyrábaná je v šírkach od 140 do 160cm, vo viacerých hrúbkach. Zloženie je 98% Bavlna, 2% Elastan alebo zmesové materiály. Tovar máme skladom.

 • Riflovina elastická...

  Jemne elastická riflovina, mäkká, stredne hrubá v šírkach 140 až 160cm je v zložení 98% Bavlna, 2% Elastan alebo zmesové rifloviny. V tejto skupine nájdete jeansoviny s kvetinovým a ornamentálnym vzorom. Tovar máme skladom.

 • Riflovina košeľová,...

  Tenšia pevná alebo elastická riflovina je vhodná na košele, cardigan, tenkú bundičku, sukňu, šaty a pod. Košeľová riflovina je vhodná na nosenie od jari do jesene, prípadne v zime. Nájdete tu aj tenké rifloviny s bordúrou, s výšivkami, s krajkovým okrajom a pod a tieto použijete na sukne, tuniky aj šaty. Tovar máme skladom.

 • Riflovina pevná

  Pevná džínsovina je hladko tkaná a je vyrábaná v šírkach 140 až 160cm. Nájdete tu aj rifloviny vrstvené, aj dierované. Materiál je väčšinou zložením 100% Bavlna. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek