Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

OZDOBY NA ODEVY Počet produktov v kategórii: 213

V skupine nájdete ozdoby na odevy a doplnky, aj kabelky. V ponuke sú kožušinové ozdoby, kvietky saténové aj šifónové, našívacie aplikácie vsadky, aplikácie s kamienkami, našívacie aplikácie vo viacerých tvaroch pre deti aj dospelých, bombuľky, veľké našívacie aplikácie, aj luxusné aplikácie s vyšívaným korálikovým vzorom. Tieto aplikácie použijete na oblečenie aj doplnky a bytové doplnky, aj na spoločenské šaty, tašky, na výrobu dekorácií a darčekov, na vianočnú a veľkonočnú výzdobu a pod. Tovar máme skladom. 

Podkategórie

 • Aplikácie korálkové na...

  Veľké exkluzívne aplikácie na tyle sú vyšívané sklenenými korálkami, kamienkami a aj štrasovými kamienkami. Aplikáciu použijete zdobenie na spoločenské šaty, kabátiky, sukne a pod. Korálkovú aplikáciu prišijete ručne na určené miesto. Tovar máme skladom.

 • Nášivky kvety

  Veľké a výrazné nášivky kvety rôznych tvarov, veľkostí a farieb nájdete v tejto skupine. Aplikácie sú strojovo vyšívané a niektoré sú v 3D prevedení. Veľké nášivky pripomínajú aj krojové výšivky. Nášivky kvety použijete na prišitie na rifle, kabátiky, bundy, mikiny, aj na sukne, či tašky a kabelky. Môžete ich prišívať ručne alebo strojovo a môžete ich aj zdobiť alebo doplniť korálkami aj flitrami. Tovar máme skladom.

 • Aplikácie našívacie...

  Našívacie vsadky s perličkami, korálkami alebo flitrami sú vyšívané na krajke alebo na tyle. Vsadky môžete použiť na výzdobu odevov na bežné nosenie, aj spoločenské oblečenie. Tovar máme skladom.

 • Aplikácie s kamienkami

  Našívacie aplikácie s plastovými kamienkami, flitrami a korálkami majú tvary rôznych kvietkov. Aplikáciu jednoducho prišijete ručne na vybraté miesto, prípadne ju môžete nalepiť lepidlom na textil. Aplikáciu môžete použiť aj na výrobu bižutérie. Tovar máme skladom.

 • Prívesky strapce

  Kožené strapce v kovovom lôžku sú vhodné ako strapec na zavesenie na bežec zipsový, na tašku aj peňaženku. Strapce sú vyrobené z ekokože a spojíte ho karabínkou alebo kovovým spojovacím krúžkom. V ponuke si vyberiete viacej farieb a veľkostí. Tovar máme skladom.

 • Ozdoby kožené odznaky

  Kožené aplikácie na prišívanie alebo prilepenie majú rôzne tvary. Ekokoža je tvarovaná a zdobená kovovými ozdobami, čo spolu vytvára rôzne emblémy, odznaky. Kožená aplikácia má dierky na prišitie, alebo predznačené švy. Kožené odznaky použijete na kabelky, tašky, peňaženky, na topánky, čiapky, klobúky, šiltovky a aj na výzdobu vrchného ošatenia. Tovar máme skladom.

 • Ozdoby kožušinové

  Kožušinové ozdoby z králičej kožušiny k prišitiu, či prilepeniu použijete na zdobenie odevov, čiapok, klobúčikov, tašiek a pod. V skupine nájdete aj brmbolce z umelej kožušiny. Bombuľky prišijete na čiapky, šály a môžete ich použiť ako dekoráciu na tašky a kabelky, na kľúče a pod. Tovar máme skladom.

 • Aplikácie našívacie...

  Aplikácie malé kvietky 2D sú vytvorené zo saténu, niektoré majú jemnú výplň. Textilné kvietky našijete na oblečenie alebo doplnky, no môžete ich aj prilepiť tavnou pištoľou alebo lepidlom na textil. Kvietky 2D použijete hlavne na výzdobu odevov, dekorácií či bytových doplnkov, darčekov. Použijete ich a všade tam, kde potrebujete mať kvietky na plocho. Tovar máme skladom.

 • Aplikácie našívacie 2D

  Aplikácie malé 2D sú vytvorené zo saténu, niektoré majú jemnú výplň. Textilné aplikácie v tvare motýľ, srdce, a iné tvary našijete na oblečenie alebo doplnky, no môžete ich aj prilepiť tavnou pištoľou alebo lepidlom na textil. Aplikácie 2D použijete hlavne na výzdobu odevov, dekorácií či bytových doplnkov, darčekov. Použijete ich a všade tam, kde potrebujete mať ozdoby na plocho. Tovar máme skladom.

 • Textilné ozdoby 3D

  Textilné aplikácie s výplňou sú plastické a môžete ich použiť na výzdobu oblečenia, doplnkov, bytového textilu a pod. Tovar máme skladom.

 • Aplikácie kvietky 3D

  Aplikácie malé kvietky 3D sú vytvorené zo saténu, taftu alebo hodvábu. Textilné kvietky našijete na oblečenie alebo doplnky, no môžete ich aj prilepiť tavnou pištoľou alebo lepidlom na textil. Kvietky 3D použijete aj pri výrobe bižutérie, dekorácií či bytových doplnkov, darčekov. Aplikácie kvietky použijete aj pri zdobení vyšívaného obrázku. Tovar máme skladom.

 • Aplikácie kvietky...

  Aplikácie malé kvietky 3D sú vytvorené zo šifónu alebo organzy, preto sú jemné a priesvitné, ľahké. Textilné kvietky našijete na oblečenie alebo doplnky, no môžete ich aj prilepiť tavnou pištoľou alebo lepidlom na textil. Kvietky 3D použijete aj pri výrobe bižutérie, dekorácií či bytových doplnkov, darčekov. Aplikácie kvietky použijete aj pri zdobení vyšívaného obrázku. Tovar máme skladom.

 • Ozdoby drevené

  Ozdoby vyrobené z dreva sú vhodné na prišitie, prilepenie, na drôtikovanie a pod. Ozdoby drevené obsahujú nápisy. Drevené ozdoby použijete na výzdobu módnych doplnkov, tašiek, bytových doplnkov, aj drevených dekorácií a pod. Tovar máme skladom.

 • Manžety krajkové

  Manžety odevné krajkové aj volánikové je hotový výrobok. Manžety stačí jednoducho obliecť na ruku a zapnúť pomocou gombíkov na jednom konci a gombíkovej dierky na druhom. V ponuke máme aj manžety elastické, ktoré stačí jednoducho prevliecť cez zápästie. Krajková manžeta je módny doplnok a môžete ho nosiť s krátkym rukávom, aj na blúzky s dlhým rukávom, či pod svetrík. Tovar máme skladom.    

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 213 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 213 položiek