Kategórie

Nové produkty

BYTOVÝ TEXTIL - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 126

Bytový textil obsahuje koženky, poťahové a čalúnnické látky, lehátkoviny, bavlnené plátno, čalúnnické potreby a galantériu, umelú brúsenú kožu - ekokoža velúr, molitánové platne, dekoračné látky. Materiály použijete na čalúnenie nábytku, na záhradný nábytok a hojdačky, na sedačky aj stoličky, návleky aj deky, poťahy aj závesy, obrúsy aj kuchynský textil, posteľnú bielizeň aj návleky, látky na čalúnenie auta a autopoťahy, na výrobu matracov a sedákov či podložiek, na bytové doplnky a dekoráciu a pod. Vybrané tovary máme skladom, iné objednávame s dodacou dobou 3-7 dní.

Podkategórie

 • KOŽENKA - METRÁŽ

  Koženka je vo viacerých štruktúrach a hrúbkach, ktoré sú vhodné na čalúnenie nábytku, fitness a športového zariadenia, dverí, autopoťahov aj interiérov áut, na výrobu vakov, sedákov, tašiek a iné. Všetky druhy koženky sa predávajú ako metráž. Tovar je na objednávku s dodacou lehotou 3-7 dní.

 • POŤAHOVÉ LÁTKY - METRÁŽ

  Poťahové látky a čalúnnické látky tkané žinilkové, tkané lesklými niťami, plátnová väzba, mikroplyš, welsoft, mikrofáza Vento jednofarebné aj s potlačou, poťahové látky podšité aj prešívané, umelá brúsená koža - ekokoža Susex a Panter, lehátkoviny - to všetko sú materiály vhodné na čalúnenie nábytku, na bytové doplnky, aj závesy a poťahy, na čalúnenie auta, na záhradný nábytok aj hojdačky. Vyberiete si zo širokej škály druhov, vzorov, farieb a štýlov. Niektoré poťahové látky máme skladom, iné objednávame na kontrétnu objednávku, s dodacou dobou 3-7 dní.

 • BAVLNENÝ TEXTIL- METRÁŽ

  Bavlnené textílie s potlačou aj jednofarebné sú určené pre dospelých aj deti. Tieto materiály môžete použiť na výrobu postelnej bielizne, poťahy na postele, závesy, obrúsy, kuchynskú bielizeň, domáce oblečenie, pyžamy, patchwork a pod. Nájdete tu aj dekoračné tkaniny bavlnené s podielom polyesteru. Dekoračky sú hrubšie, pevnejšie a použijete ich na závesy, obrúsy, poťahy na záhradný nábytok a hojdačky, vankúše a pod. Vianočná metráž je vhodná na výrobu vianočnej dekorácie a predmetov. Tovar máme skladom.

 • DEKORAČNÉ LÁTKY METRÁŽ

  Dekoračné látky použijete na závesy, vankúše, obrúsy, na výrobu dekorácií a pod. Nájdete tu látky bavlnené zmesové, aj polyesterové. Tovar máme skladom a neustále doplňujeme nové.

 • MOLITÁN, MATRACOVINA

  Molitánové platne 1x2m sú v rôznych hrúbkach a v každej hrúbke sú 3 skupiny tvrdosti molitánu. Slúžia na rôznorodé účely. Predávané sú iba celé platne, už od 1ks. Tovar je na objednávku, dodacia doba cca 3-7 dní.

 • BYTOVÉ DOPLNKY,...

  V tejto skupine si môžete vybrať z ponuky strapcov na bytový textil aj strapce jemné dlhé na oblečenie, záclonové lemovky, záclonové úväzky a ozdobné záclonové spony, nájdete tu aj točené šnúry v šírkach 3 až 12mm, čalúnnické nite a potreby. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 126 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 126 položiek