Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Nábytkové látky vodeodolné Počet produktov v kategórii: 17

Nábytkové látky vodeodolné sú hrubšie nábytkové látky s tkaným vzorom alebo vrstvené. Vodeodolné látky sú väčšinou jednofarebné alebo s jemným tieňovaní, či melanžou. Vyrábané sú v šírkach 140 až 145cm. Ich druhové prevedenia majú širší výber, aj farebnosť v každom vzore je rôzna. Vodeodolné látky môžu byť hrubšie alebo tenšie. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

Podkategórie

  • Nábytková látka...

    Nábytkové látky vodeodolné Esperta sú hrubšie nábytkové látky vrstvené. Poťahové látky Esperta sú jednofarebné imitujú brúsenú kožu a majú jemné mikrovrásnenie. Látka Esperta je na dotyk veľmi príjemná, nekĺže sa. V našej ponuke nájdete 16 farieb, väčšinou tmavších v prírodných tónoch. Vyrábané sú v šírke cca 142cm, zloženie je 60% Polyester, 30% Polyuretán, 10% Bavlna. Látky na čalúnenie Esperta majú vysokú oderuvzdornosť = 80000 a hmotnosť je 560g/m. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar objednávame s dodacou dobou cca 3- 10dní.

  • Nábytková látka Samira...

    Nábytkové látky vodeodolné Samira sú stredne hrubé nábytkové látky vrstvené. Poťahové látky Samira sú jednofarebné, imitujú brúsenú kožu a majú jemne tieňovaný drobný vzor matný. Látka Samira je na dotyk veľmi príjemná, nekĺže sa. V našej ponuke nájdete 16 farieb  v prírodných tónoch. Vyrábané sú v šírke cca 140cm, zloženie je 100% Polyester, oderuvzdornosť = 40000 a hmotnosť je 340g/m. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar objednávame s dodacou dobou cca 3- 10dní.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek