Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

ZIPS ŠPIRÁLOVÝ Počet produktov v kategórii: 50

Zipsy špirálové su vyrábané v šírke špirály 3mm, aj 5mm. Zipsy špirálové 3mm sú nedeliteľné a v dĺžkach od 10cm do 60cm ich viete použiť na zapínanie nohavíc alebo sukien, do vreciek, na rázporok nohavíc na lýtkach, na zapínanie šiat na boku, aj vzadu, na tašky a kabelky, či vaky. Špirálové zipsy 5mm široké sú deliteľné a dodávané v dĺžkach od 30cm do 80cm. Deliteľný špirálový zips použijete na tenšie bundičky, na mikiny, tenšie vetrovky, na outdoor bundy a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Zips špirálový šatový...

  Špirálový zips nedeliteľný šatový môžete použiť napr. na sukne, nohavice, šaty, vrecká, tašky a pod. Šírka špirály je 3mm a dĺžky zipsov sú 20, 22, 25 a 30cm, zloženie je Polyester/plast/kov. Tovar máme skladom.

 • Zips špirálový šatový...

  Špirálový zips nedeliteľný šatový môžete použiť napr. na sukne, nohavice, šaty, vrecká a pod. Tieto krátke zipsy majú šírku špirály 3mm a sú v dĺžkach 12, 14, 16 a 18 cm. Zloženie je Polyester/plast/kov. Nájdete tu špirálový zips v mnohých farbách. Tovar máme skladom.

 • Zips špirálový...

  Zips špirálový deliteľný má šírku špirály 5mm a je v dĺžkach od 30 do 80cm. Špirálové zipsy môžete použiť na bundy, mikiny, vetrovky, kabátiky a podobne, všade tam, kde potrebujete zips rozdeliť. Zipsy sú v základných, aj širších farbách. Tovar máme skladom.

 • Zips špirálový šatový...

  Špirálový zips nedeliteľný šatový môžete použiť napr. na sukne, nohavice, šaty, vrecká, tašky, vaky, ruksaky a pod. Šírka špirály je 3mm, dĺžka je 60cm, zloženie je Polyester/plast/kov. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek