Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

KOSTÝMOVKY VLNA- METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 20

Materiály v tejto skupine sú zmesové, hlavne vlna a polyester, alebo vlna akryl, viskóza. Nájdete tu kostýmovky tenšie až po stredne hrubé ako sú tvíd, loden, káro vlnené, kostýmovky s lurexom, aj kostýmovky šanelovské žinilkové a pod.. Sú vhodné najmä pre obdobie jeseň, zima, jar a to na kabátky, sukne, nohavice, šaty, šatové sukne, kostýmky a podobne. Materiály sú jemne vzorované v nenápadných jesenných odtieňoch. Podiel vlny alebo akrylu dodáva týmto vlneným kostýmovkám mäkkosť a výhrevnosť. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Loden káro, tvíd, káro...

    Hladké zmesové kostýmovky s podielom vlny s malým alebo veľkým károm tvídové alebo mäkký jemne chĺpkatý loden. Kostýmovka je príjemná na dotyk, mäkká a hrejivá. Materiály použijete na kostým, jesenný kabát, kabátik vhodný aj na slabú zimu, kardigan, vestu, paletko a pod. Tovar máme skladom.

  • Kostýmovka vlna káro -...

    Hrubšie kárované kostýmovky sú zo zmesi vlna a polyester, prípadne s podielom akrylu či viskózy. Kostýmovky sú vhodné najmä pre obdobie jeseň, zima, jar. Na látkach sú jemné vzory, jednofarebné alebo kárované či kohútia stopa a preto sa dajú dobre kombinovať s inými materiálmi. Tieto kostýmovky dobre vyzerajú aj v kombinácii s koženkou alebo umelou kožušinkou, môžete ich zdobiť, korálkovať a vytvoriť tak oblečenie v úplne odlišných štýloch od avantgard cez vintage až po couture. Tovar máme skladom.

  • Kostýmovky vlna...

    Kostýmovka jednofarebná alebo melanžová, pevná či elastická je vhodná hlavne na jeseň, zimu, skorú jar. Výborná je dlhá sukňa, ktorú zladíte aj s krátkym kabátikom alebo bundou z kožušinky, koženky, kože, usne či vlny. Kostým vlnený alebo kabátik príjemne zahreje a niektoré hrubšie materiály môžete nosiť aj v miernej zime (do auta a pod.). Materiály je dobré podšiť podšívkou, najlepší je príjemný kĺzavý satén a vyzerá to elegantne. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 20 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 20 položiek