Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

KOŽENKA ODEVNÁ, UMELÁ USEŇ Počet produktov v kategórii: 55

Tenšie odevné koženky sú mierne poddajné, hladké jednofarebné alebo mierne vzorované. Vyrábajú sa v šírkach 140- 150cm. Hodia sa na kabátiky, bundičky, saká, aj na iné vrchné ošatenie. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Umelá useň, velúr -...

  Mierne elastická kostýmovka, stredne hrubá je s dizajnom velúr a umelá useň tenšia aj hrubšia - to všetko sú materiály mäkké, poddajné, príjemné na dotyk a málo krčivé. Napodobňujú svojím dizajnom umelú useň a velúr. Vyrábané sú v šírkach od 140cm. Umelú useň aj velúr použijete na nohavice, kabátik, sukňu, kostým, overal, šaty, vestu, vrchný prechodný kabát a pod. Tovar máme skladom. 

 • Kostýmovka dizajn koženka

  Pevné kostýmovky vzorované s dizajnom koženky sú tenšie, ľahké, príjemné na dotyk. Materiály sú málo krčivé a ich ošetrovanie je jednoduché. Môžete ich použiť na výrobu vrchného ošatenia, ale aj plášte, kabátiky, bundy a pod. Tovar máme skladom.

 • Koženka odevná hladká

  Elegantná tenšia odevná koženka je hladká v šírke od 140cm. Materiál je mierne pružný, je ohybný, ľahký a príjemný na dotyk. Môžete ju použiť na výrobu saka, bundičky, kabátika, doplňovať iné textilné materiály a pod. Tovar máme skladom.

 • Koženka odevná vzor

  Tenšie odevné koženky v tejto skupine majú vzory, niektoré sú jemné, iné sú plastické. Koženku môžete použiť na kabátiky, bundy, sukne, na doplnenie iných textílií a pod. Materiál je jemný, mierne poddajný, ľahký, príjemný na dotyk. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 55 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 55 položiek