Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

ZIPSY Počet produktov v kategórii: 112

Zipsy máme rozdelené podľa druhov. Nájdete tu zipsy kostené deliteľné aj nedeliteľné, zipsy špirálové deliteľné aj nedeliteľné, zipsy kovové deliteľné aj nedeliteľné, zipsy skryté, zipsy ozdobné deliteľné aj nedeliteľné, zipsy nekonečné v metráži. Zips použijete na všetky možné účely. Tovar máme skladom.  

Podkategórie

 • ZIPS KOVOVÝ

  Kovové zipsy majú široké využitie. Dodávané sú vo veľkej farebnici. V skupine nájdete zipsy nedeliteľné so šírkou zubov 4mm, ktoré použijete na sukne, nohavice, vrecká, vrecúška na tašky a pod. Ďalej sú tu aj zipsy s hrubšími 6mm zubami a tie sú vhodné na rifle, nohavice, sukne, na vrecká bundy alebo vetrovky, či tašky a pod. Zipsy majú polyesterovú tkaninu a vyrábané sú v dĺžkach od 8cm do 20cm. Tovar máme skladom.

 • ZIPS KOSTENÝ

  Kostený zips je zips s polyesterovou tkaninou a zuby sú plastové, väčšie. Najpoužívanejšie sú kostené zipsy deliteľné a dodávané sú v dĺžkach od 40 do 90cm (každých 5cm). Kostený zips deliteľný použijete na bundy, vetrovky, mikiny, svetre a pod. V ponuke nájdete širokú paletu farieb. Tovar máme skladom.

 • ZIPS ŠPIRÁLOVÝ

  Zipsy špirálové su vyrábané v šírke špirály 3mm, aj 5mm. Zipsy špirálové 3mm sú nedeliteľné a v dĺžkach od 10cm do 60cm ich viete použiť na zapínanie nohavíc alebo sukien, do vreciek, na rázporok nohavíc na lýtkach, na zapínanie šiat na boku, aj vzadu, na tašky a kabelky, či vaky. Špirálové zipsy 5mm široké sú deliteľné a dodávané v dĺžkach od 30cm do 80cm. Deliteľný špirálový zips použijete na tenšie bundičky, na mikiny, tenšie vetrovky, na outdoor bundy a pod. Tovar máme skladom.

 • ZIPS SKRYTÝ

  Skrytý zips je často používaný hlavne na tých miestach, kde chceme zakryť zapínanie, aby nerušilo model. Skrytý zips sa vyrába nedeliteľný v dĺžkach už od 18cm do 60cm. Tkanina na zipse môže byť pevná polyesterová alebo jemnejšia dederónová. Najčastejšie používané skryté zipsy sú 60 cm a táto dĺžka postačí na šaty a spoločenské šaty, ktoré majú zapínanie vzadu cez celý chrbát. Vyberiete si zo širokej farebnice. Tovar máme skladom.

 • ZIPS OZDOBNÝ

  V skupine zips ozdobný nájdete zipsy kamienkové, špirálové ozdobnézipsy, krajkové kovové aj skryté zipsy, kovový zips s ozdobným tiahlom, kostené s metalovou tkaninou, špirálové korzetové zipsy s ozdobným tiahlom a iné. Zipsy sú deliteľné aj nedeliteľné a viete ich vzájomne kombinovať krátke s dlhými. Ozdobné zipsy dodajú modelu luxusný vzhľad. Tovar máme skladom.     

 • ZIPS NEKONEČNÝ METRÁŽ

  Zips nekonečný ponúkame na bežné metre. Tieto zipsy použijete na návliečky na vankúšiky alebo periny, na tašky, na mantinel k postieľke, na vankúše a podložky na sedačky, na poťah na matrac, na spacák a pod. Nekonečný zips použijete všade tam, kde potrebujete netypizovanú dĺžku, alebo veľmi dlhé zipsy. V ponuke máme nekonečné zipsy 3, 5 aj 7mm špirálové, krajkové špirálové, aj metalové kostené zipsy. Na funkčnosť zipsu je potrebné doplniť bežec a tie nájdete u nás v kovovej galantérii. Bežec na nekonečný zips nie je súčasťou nekonečného zipsu. Tovar máme skladom.   

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 112 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 112 položiek