Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

BROŠNE Počet produktov v kategórii: 42

Brošne sú výborným doplnkom k odevom, doplnkom, či kabelkám a môžu sa použiť aj ako zapínanie. Na výber sú rôzne štýly, druhy a veľkosti pre rôznorodé použitie. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Brošňa štrasová

  Brošne v tejto skupine sú na kovovom lôžku a zdobené sklenenými štrasovými kamienkami malými aj veľkými sklenenými kameňmi. Brošňou ozdobíte svoj kabát, kabátik, blúzku, šaty, šál, šatku a hodí sa aj do vlasov, stačí vytvoriť podklad. Štrasovú brošňu použijete na slávnostné chvíle, aj na bežné nosenie, záleží len od Vášho štandardu. Tovar máme skladom.

 • Brošne kovové s očkom

  Kovové brošne s kamienkami, korálkami, perličkami, či zdobené smaltom sú vhodné na blúzky, šaty, kabátiky, kabáty, svetre a pod. Aj nenápadný outfit oživí vhodne umiestnená brošňa. Brošne môžete použiť na večerné aj denné príležitosti, aj na bežné nosenie. Tovar máme skladom. 

 • Brošne, ozdoby textilné

  Textilné ozdoby - brošne sú vhodné na šaty, kabát, sako, blúzku, aj do vlasov - niektoré brošne majú odspodu zatvárací špendlík a aj sponku. Tieto textilné brošne sú odľahčené a s obľubou používané aj na tanečné oblečenie. Tovar máme skladom.

 • Spony do vlasov

   Spony do vlasov na bežné vypnutie, aj na tanec, či oslavy. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 42 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 42 položiek