Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Prešiv vetrovkový - metráž Počet produktov v kategórii: 46

Vetrovkový prešiv je vrstvená vetrovková tkanina, pozostávajúca z dvoch alebo troch vrstiev, ktoré sú vzájomne spojené ozdobným prešívaním. Materiál je vrstvený: tenká vetrovkovina (šuštiakovina) + vatelín + prípadne podšívka. Nájdete tu prešiváky jednofarebné aj vzorované, s potlačou, alebo dizajnom kože a môžu byť pevné alebo elastické. Vetrovkové prešivy, ktoré obsahujú aj podšívku (pevnú alebo elastickú) stačí iba jednoducho zošiť, nie je potrebné podšívať ďalšou podšívkou. Ušetríte tým mnoho času a práce. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Vetrovkový prešiv...

  Pevný vetrovkový prešiv s rôzne vyšívanými vzormi v tejto skupine nájdete jednofarebný, prípadne dúhovaný. Materiály sú matné alebo lesklé, niektoré s lesklým alebo dúhovaným vzorom, nájdete aj s dizajnom koženky. Šírky sú od 140 do 155cm a materiál je zložený z dvoch, alebo troch vrstiev (vetrovkovina + vatelín, prípadne + podšívka), vzájomne zošitých ozdobnými vzormi. Vetrovkový prešiv použijete na výrobu zimných vetroviek alebo búnd pre ženy, aj deti alebo mužov. Materiál máme skladom.

 • Vetrovkový prešiv...

  Vetrovkový elastický prešiv v tejto skupine je jednofarebný alebo s potlačou. Prešiv je vyrábaný z troch vrstiev a to z tenkej vetrovkoviny, z vrsty tepelnej vložky - vatelínu a z elastickej podšívky. Všetko spolu je v troch vrstvách ozdobne prešívané v rôznych vzoroch. Elasticita podšívky v spojení s prešívaním vytvára elasticitu celého prešivu, elastický je po výške. Vetrovkovinu môžete použiť na výšku alebo na šírku, záleží to podľa vzoru, ktorý chcete vytvoriť. Vetrovkový prešiv môžete využiť na jeseň, zimu, skorú jar. Tovar máme skladom.

 • Prešiv tenší uni, vzor

  Tenší prešiv je vytvorený z tenkej vetrovkoviny alebo saténu či rifloviny a podšitý tenkým vatelínom, prípadne s mriežkou. Nájdete tu jednofarebné prešivy, aj elegantné saténové trochu hrubšie prešivy, či riflový prešiv. Všetky tieto prešiváky použijete na jesenné bundy, vetrovky, kabátiky, aj dlhé kabáty. Ak použijete teplú textilnú vložku, môžete nosiť vetrovky aj v zime. Tovar máme skladom. 

 • Vetrovkový prešiv s...

  Elegantné vetrovkové prešivy s potlačou sú mierne lesklé a vyrobené v dvoh vrstvách = vetrovkovina + vatelín. Vzory môžete využiť na vetrovky a bundy pre ženy, aj deti. Prešívaná vetrovkovina s potlačou je vhodná na zimné obdobie. Potlač na prešiváku je nevšedná a výrobky z nich spestria každý šatník. Tovar máme skladom.

 • Satén potlačený prešiv

  Luxusné satény sú s rôznou potlačou, aj s bordúrovou výšivkou. Satény sú podložené tenšou vrstvou vatelínu, aj elastickou podšívkou a prešívané sú do rôznych vzorov. Tieto elegantné satény - prešivy môžu byť pevné alebo mierne elastické a výborne sa hodia na jarné a jesenné bundičky, mikiny, kabátiky, bluzóny, aj kostýmky. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 46 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 46 položiek