Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

NAŽEHĽOVAČKY, NÁŠIVKY Počet produktov v kategórii: 139

Nažehľovačky a nášivky sú v rôznych veľkostiach, rozmeroch, tvaroch a z rôznych materiálov. Nájdete tu široký výber rozdelený podľa tém. Nažehľovačkami ozdobíte oblečenie, doplnky alebo tašky, no poslúžia Vám aj na zakrytie malých fliačkov alebo dierok na detskom a tínedžerskom oblečení. Práca s nažehľovačkami je veľmi jednoduchá a rýchla, stačí ich nažehliť z opaku podkladovej plochy, na ktorej chcete nažehľovačku umiestniť. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Nášivky

  Našívacie aplikácie textilné sú tkané, vyšívané, jemne plastické aj rovné hladké. Nájdete tu nášivky malé aj veľké, pre deti aj dospelých či športovcov. Vyberiete si z ponuky, ktorú neustále doplňujeme. Tovar máme skladom.

 • Nažehľovacie fólie...

  Glitrové nažehľovacie fólie sú vhodné na výzdobu oblečenia, šiltoviek a čiapok, bytových doplnkov, textilu na stolovanie, kabeliek, textilnej obuvi, na papier a podobne. Odevy pred nažehlením najprv operte. Odevy s nažehlenou glitrovou ozdobou môžete prať do 40 stupňov C.

  Ako glitrovú fóliu použijete?
  Vystrihnite si alebo vydierujte tvary podľa vlastnej fantázie. Jednoducho tvary prižehlite na zdobený predmet. Žehlite najlepšie z opaku zdobeného predmetu, prípadne cez pomocnú látku. Nakoniec stiahnite fóliu.

 • Nášivky veľké

  Veľké aplikácie k prišitiu prípadne nalepeniu majú približne veľkosti cca 20 až 30 cm. Sú tu jednoduché detské veľké aplikácie, vhodné napr. na deky a pod., aj husto zdobené lurexovými niťami a flitrami na šaty, tričká, kabáty a pod. Tovar máme skladom.

 • Nažehľovacie záplaty

  Látka, na ktorú sa bude záplata lepiť, musí byť čistá. Pri použití naparovacej žehličky je doporučené vypnúť naparovanie. Záplaty nie sú vhodné na umelý hodváb, nylón a iné podobné umelé tkaniny. Teplota žehličky by mala byť nastavená na žehliacu teplotu, odpovedajúcu materiálu, na ktorý nažehľujete záplatu.

  Návod na použitie:

  Priložíme lesklou lepiacou stranou na látku. Záplatu pritlačíme žehličkou väčším tlakom na opravovanú látku po dobu 15-20 sekúnd. Môžete použiť aj pomocnú látku, cez ktorú prežehlíte záplatu. Pomaly nažehľovaciu záplatu nažehlíme a v rohoch prejdeme viackrát. Potom necháme cca 15 minút chladnúť.

 • Nažehľovačky kvety,...

  Nažehľovačky ploché aj plastické s motívom kvety, ornamenty sú pre malé "princezné" a parádnice, aj pre ženy. Nažehľovačky obohatia odev a zaujmú svojim detailom. Tovar máme skladom. 

 • Nažehľovačky tvary

  Nažehľovačky tvary obsahujú nažehľovacie hviezdy s výšivkou alebo flitrami či kamienkami, mašle, postavy a tváre s flitrami alebo bez, nájdete tu aj hudobné motívy a rôzne iné. Nažehľovačku jednoducho nažehlíte dlhším pritlačením žehličky, vždy z opaku látky, na ktorej chcete nažehľovačku umiestniť - nežehlite cez nažehľovačku, mohli by ste ju poškodiť. Tovar máme skladom. 

 • Nažehľovačky motýľ

  Nažehľovačky vyšívané, na monofile, s flitrami v tvare motýľa nájdete vo viacerých vzoroch a farbách. Nažehľovačku prižehlíte z opaku látky, na ktorú chcete nažehľovačku umiestniť. Tovar máme skladom.

 • Nažehľovačky zvieratká

  V skupine nažehľovačky zvieratká nájdete široký výber zvieratiek v rôznych farbách a veľkostiach pre najmenších aj väčšie deti, pre dievčatká aj pre chlapcov. Stačí si vybrať podľa záujmu. Nažehľovačky zaujmú aj na jednoduchom oblečení. Tovar máme skladom.

 • Nažehľovačky šport

  Nažehľovačky s rôznym športovým motívom sú väčšie aj menšie, tvarované ako lopty, obdĺžnikové a pod. a majú športový motív. Nájdete tu aj smajlíkov. Nažehľovačkami zakryjete aj trochu väčšiu dieru na odeve malých či väčších "nezbedníkov".Tovar máme skladom.

 • Nažehľovačky popis

  V skupine nájdete nažehľovačky s rôznymi popismi, aj nažehľovačky so slovenským znakom aj symbolom Slovakia, aj imitáciu bankovky a pod. Nažehľovačku žehlite z opaku plochy, na ktorú chcete aplikáciu prižehliť. Tovar máme skladom.

 • Nažehľovačky dopravné

  Nažehľovačky hlavne pre chlapcov, aj pre dievčatá či dospelých. Nájdete tu motorky, formule, lietadlá aj obľúbené námornícke motívy. Vyberiete si z tvarov, veľkostí, aj vzorov a farieb. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 139 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 139 položiek