Kategórie

Nové produkty

 • Solárny  panel 12V  60Wp
  Solárny panel 12V 60Wp

  Solárny panel polykryštálický  panel 60wp na nabíjanie 12V batérií ,...

  62,148 €

Zľavnený tovar

KORÁLKY KOVOVÉ Počet produktov v kategórii: 11

Hľadáte korálky na exkluzívnu bižutériu? Medzi kovovými korálkami nájdete ozajstné skvosty. Korálky Cloisonne, malé aj väčšie kovové korálky tvarované, či guličky, korálky šatonové s brúsenými sklenenými malými kamienkami ako guličky alebo rondelky. Tieto korálky sú vhodné aj na výrobu dnes moderných náhrdelníkov- ako obojok, stačí jedna gulička na jemnú retiazku a je to. Tovar máme skladom.      

Podkategórie

 • Korálky kovové Cloisonne

  Technika cloisonné je zaznamenaná už v starom Egypte na šperkoch. Korálky cloisonne sú vyrábané po vrstvách a to tak, že základný vzor tvoria priletované drôtiky a tie sú potom postupne vypĺňané emailom a viackrát vypaľované. Výsledný efekt sú korálky v rozličných tvaroch, ktoré môžete použiť na dozdobenie bižutérie, výrobu dobovej bižutérie, alebo len ako prívesok na náhrdelník či náramok. Krásne vyznejú aj náušnice z Cloisone guličiek. Tovar máme skladom.

 • Korálky kovové šatonové

  Korálky šatonové kovové sú vyrobené z kovového podkladu, do ktorého sú vkladané malé sklenené brúsené kamienky. Vyrábané sú ako ploché rondelky, ktoré môžete použiť ako spojovací medzikus, alebo šatonové guličky. Zo šatonových korálok vyrobíte exkluzívnu bižutériu na večer, na slávnosť aj na bežné nosenie podľa vkusu. Tovar máme skladom.

 • Korálky kovové tvary

  Kovové korálky v tvaroch animal, guličky, placky, štvorčeky a pod. Tieto kovové korálky sú jemné, nežné, niektoré sú jemne vzorované a napriek tomu sú neprehliadnuteľné. Kovové korálky môžete použiť na výrobu akejkoľvek bižutérie, aj na zdobenie, odevov, tašiek a pod. Tovar máme skladom.

Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek
Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek