Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

POŤAHOVÉ LÁTKY - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 155

Poťahové látky a čalúnnické látky tkané žinilkové, tkané lesklými niťami, plátnová väzba, mikroplyš, welsoft, mikrofáza Vento jednofarebné aj s potlačou, poťahové látky podšité aj prešívané, umelá brúsená koža - ekokoža Susex a Panter, lehátkoviny - to všetko sú materiály vhodné na čalúnenie nábytku, na bytové doplnky, aj závesy a poťahy, na čalúnenie auta, na záhradný nábytok aj hojdačky. Vyberiete si zo širokej škály druhov, vzorov, farieb a štýlov. Niektoré poťahové látky máme skladom, iné objednávame na kontrétnu objednávku, s dodacou dobou 3-7 dní.

Podkategórie

 • Nábytkové látky tkané

  Nábytková látka žinilka je hrubšia nábytková látka s tkaným vzorom a je vyrábaná v šírkach 140 až 145cm. Jej vzorové prevedenia majú široký výber, aj farebnosť v každom vzore je rôzna - minimálne 1 farba, maximálne 12 farieb. Žinilky môžu byť hrubšie alebo tenšie, s jednoduchým alebo nápadným vzorom, alebo v luxusnom prevedení. Ku každej vzorovanej žinilke je vyrábaná aj jednofarebná žinilka- koordinát, čím môže vzniknúť zaujímavá kombinácia čalúneného nábytku. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní. 

 • Nábytkové látky Vento

  Ľahké nábytkové látky mikrofáza majú napriek svojej nízkej gramáži = 160g/m vysokú oderuvzdornosť až 30000. Vento je vyrábané v šírke 150cm a v ponuke nájdete pestrú farebnicu jednofarebného Venta, aj vzorovaného. Poťahová látka Vento je vhodná na čalúnenie malých sedačiek, na válendy a postele, interiérový nábytok na krytú terasu, na matrace a pod. Tovar objednávame u výrobcu, dodacia lehota cca 3 - 7dní. 

 • Nábytkové látky...

  Nábytkové látky vodeodolné sú hrubšie nábytkové látky s tkaným vzorom alebo vrstvené. Vodeodolné látky sú väčšinou jednofarebné alebo s jemným tieňovaní, či melanžou. Vyrábané sú v šírkach 140 až 145cm. Ich druhové prevedenia majú širší výber, aj farebnosť v každom vzore je rôzna. Vodeodolné látky môžu byť hrubšie alebo tenšie. Minimálny odber je 1m, cena je uvedená za 1m. Tovar je na objednávku s dodacou dobou cca 3- 10dní.

 • Nábytkové látky mikroplyš

  Nábytkové látky mikroplyš sú látky s jemnou plyšovou štruktúrou. Nájdete tu hladké aj jemne vrstvené poťahové látky. Mikroplyš poťahový je vhodný na interiérový nábytok na sedačku, kreslo, na postele, stoličky, na pohovku, aj sedáky. Nábytkové látky mikroplyš majú širšiu farebnosť. Tovar objednávame s dodacou dobou 3 - 7dní.

 • Poťahové látky Welsoft...

  Wellsoftové materiály sú veľmi príjemné na dotyk, hrubšie, vhodné ako deky, návleky na sedačky, poťahy, vo výbornej 2m šírke. Materiál je mäkký a hebký, vyrábaný je z Polyesteru, preto sa nekrčí a ľahko sa ošetruje. Tovar máme skladom.

 • Lehátkovina - metráž

  Pripravili sme pre Vás lehátkoviny v bavlnenej plátnovej väzbe, vzorované, ktoré môžete použiť na indoor a outdoor poťahy napr. na sedačky, lehátka, záhradné stoličky a kreslá, záhradné hojdačky, na výrobu sedákov a pod. Tieto materiály majú premokavý povrch. Do ponuky sme zaradili aj nepremokavé lehátkoviny, len v základných farbách. Slúžia napr. na záhradné hojdačky, striešky, pergoly a podobne. Tovar máme skladom.

 • Poťahové látky Velúr -...

  Stredne hrubá poťahová látka je s imitáciou brúsenej kože - ekokoža Susex, Panter. Velúr Susex je jednofarebný a nájdete ho v širokej farebnici. Šírka je 145 cm, zloženie je 95% Polyester a 5% Bavlna, hmotnosť je 315 g/m. Oderuvzdornosť je 40 000 - čo je vysoká. Ekokožu velúr Susex a Panter použijete na čalúnenie nábytku, aj na výrobu tašiek, vrecúšok, batohov, kabeliek a pod. Tovar objednávame podľa potreby, dodacia doba 3-7 dní.  

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 155 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 155 položiek