Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

ŠIFÓN METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 89

Materiály sú veľmi ľahké, vzdušné, jednofarebné, s rôznou potlačou, aj bordúrovou. Z uvedených materiálov je možné vyrábať malé aj veľké spoločenské oblečenie, svadobné oblečenie a iné slávnostné oblečenie, niektoré materiály sú vhodné aj na rôzne letné šaty, blúzky, nohavice, pareo a podobne. Šifóny sú priesvitné aj priehľadné materiály vyrábané v šírkach 145 až 155cm, materiál sa nekrčí a ľahko sa ošetruje a je veľmi obľúbený hlavne na horúce leto, aj celoročne.Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Šifón hladký jednofarebný

  Hladký, ľahký, jemný, padavý šifón jednofarebný je priehľadný a matný. Na šaty a sukne je odporúčané vyrobiť spodné šaty alebo spodničky z ľahkej pevnej alebo elastickej látky, z podšívky, saténu, aj elastický úplet. Výborne sa hodí na výrobu spoločenských šiat a rôzneho oblečenia aj na bežné nosenie, hlavne v odbobí leta. Z tohoto šifónu môžete urobiť aj rôzne šáliky, pareo, doplnky, ozdoby a diely na šaty a pod. Šifón je priehľadný a mäkký, dobre vyznie aj husto riasený. Látka je vyrábaná v šírke 145 až 150cm, 100% Polyester. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby.

 • Šifón hladký s potlačou

  Ľahký priehľadný vzdušný šifón s potlačeným veľkoplošným bordúrovým vzorom, veľkým celoplošným vzorom, aj jemnými vzormi. Materiál je pevný, veľmi tenký a padavý. Šifón sa výborne hodí na letné šaty aj sukne, ktoré je vhodné podšiť ľahkou pevnou alebo elastickou látkou, aj úpletom. Krásne vyznie aj na ľahké blúzky, tuniky, košele, ktoré môžete nosiť celoročne. Šifón je obľúbený materiál na bežné nosenie, aj na spoločenské šaty. Vyrába sa v šírke 150cm, zloženie je 100% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Šifón vzorovaný

  Stredne tenký a jemne priehľadný vzdušný šifón s potlačeným plastickým jemným vzorom lesklým, imituje hodvábny vzor. Nájdete tu aj šifón krešovaný alebo s efektom plisé. Šifón sa výborne hodí na letné šaty aj sukne, ktoré je vhodné podšiť ľahkou pevnou alebo elastickou látkou alebo úpletom. Krásne vyznie aj na ľahké blúzky, tuniky, ktoré môžete nosiť celoročne. Šifón je obľúbený materiál na bežné nosenie, aj na spoločenské šaty. Vyrába sa v šírke: 138 až 150cm, 100% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Šifón lesklý metráž

  Jemný a mierne priehľadný vzdušný šifón s potlačeným vzorom alebo jednofarebný je mierne lesklý, padavý a mierne odstávajúci. Šifón sa výborne hodí na letné šaty aj sukne, ktoré je vhodné podšiť ľahkou pevnou alebo elastickou látkou alebo úpletom. Krásne vyznie aj na ľahké blúzky, tuniky, ktoré môžete nosiť celoročne. Šifón je obľúbený materiál na bežné nosenie, aj na spoločenské šaty. Vyrába sa v šírke 150cm, materiálové zloženie je 100% Polyester. Tovar máme skladom.

 • Šifón elastický

  Šifón elastický je jemne priehľadný, vzdušný šifón s potlačeným vzorom alebo jednofarebný. Je mierne hrubší ako pevný šifón, padavý. Šifón elastický sa výborne hodí na letné šaty aj sukne a blúzky, aj letné kostýmky. Môžete ich podšiť ľahkou pevnou alebo elastickou látkou alebo úpletom, no nie je to nevyhnutné. Krásne vyznie aj na ľahké blúzky, tuniky, ktoré môžete nosiť celoročne. Šifón je obľúbený materiál na bežné nosenie, aj na spoločenské šaty. Vyrába sa v šírke 145 až 155cm, materiálové zloženie je Polyester s podielom elastanu. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 89 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 89 položiek