Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

BIŽUTÉRIA Počet produktov v kategórii: 86

Náušnice, náhrdelníky, náramky aj sady

Podkategórie

 • NÁUŠNICE

  Náušnice sme rozdelili do viacerých skupín podľa materiálov, z ktorých sú vyrobené. Nájdete tu prírodné perleťové, perlové aj korálové náušnice, šité korálkové sklenené, kovové tvarované visiace aj pevné, kovové s kamienkami jednoduché aj tvarované, no a neodmysliteľne aj jednoduché plastové. Náušnice môžete nosiť k rôznym príležitostiam. Tovar máme skladom. 

 • NÁRAMKY

  Neodmysliteľný doplnok na každý deň je náramok alebo skupina náramkov. Nájdete si v ponuke pevné aj elastické náramky, korálkové, štrasové, kamienkové, náramky z prírodných minerálov, alebo s príveskami, mohutné kovové náramky, jemné retiazkové náramky, kožené aj štrasové, dutinkové aj súpravy náramkové. Tovar máme skladom.

 • NÁHRDELNÍKY

  Pripravili sme pre Vás rôznorodé druhy náhrdelníkov pre slávnostné príležitosti, aj k bežnému outfitu. Nájdete tu náhrdelníky mohutné kovové z kovových dielcov, jemné retiazkové kovové s príveskami, náhrdelník z korálok a perál, náhrdelníky s kamienkami alebo výraznými kameňmi, textilné a kožené náhrdelníky a pod. Určite si vyberiete na každú príležitosť. Tovar máme skladom.

 • NÁHRDELNÍKY SADY

   Viaceré druhy materiálov vytvárajú sady náhrdelníkov s náušnicami alebo náramkami. Tovar máme skladom.

 • BROŠNE

  Brošne sú výborným doplnkom k odevom, doplnkom, či kabelkám a môžu sa použiť aj ako zapínanie. Na výber sú rôzne štýly, druhy a veľkosti pre rôznorodé použitie. Tovar máme skladom.

 • PRÍVESKY NA KABELKY,...

  Vyberiete si z viacerých druhov príveskov na kabelky a tašky,  v ponuke nájdete aj kľúčenky.  Bižutérne prívesky použijete aj na výzdobu Vašich výrobkov, tašiek darčekov a pod. Tovar máme skladom.

 • HODINKY BIŽUTÉRNE

  Dámske bižutérne hodinky pevné s náramkami, aj hodinky ako prívesok na náramku, alebo viacradový náramok s hodinkami ako prívesok. Tieto hodinky sú s  ručičkami a sú bohate zdobené. Môžete ich nosiť ako bižutérne náramky, sú zdobené kamienkami, perlami, aj príveskami alebo korálkami. Tovar máme skladom.

 • OPASKY BIŽUTÉRNE

  Bižutérne opasky sú vhodné na bežné nosenie, ale aj rôzne príležitosti a osviežia a vyzdvihnú oblečenie. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 86 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 86 položiek