Kategórie

Nové produkty

Stuhy taftové Počet produktov v kategórii: 19

Klasické taftové jednofarebné stuhy sú vhodné na výzdobu, svadobnú výzdobu, na zdobenie torty, darčekov, na hračky a pod. Nájdete tu taftové stuhy v šírkach od 6 po 108 mm v návinoch 5 a 10 metrových. V ponuke máme aj stuhy taftové jednofarebné s lesklými okrajmi s metalovým vláknom, aj vzorované s kovovým vláknom. Stuhy môžete využiť na výzdobu, na výrobu odevov aj doplnkov, na tašky, do vlasov, na dekoráciu, zdobenie torty, do kytíc, na výzdobu "májov", na svadobnú výzdobu a pod.  Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Stuha taftová s lurexom

  Taftové stuhy s metalovou niťou po okrajoch alebo vzorované sú vhodné na výrobu dekorácie, na výzdobu odevov, doplnkov a pod.

 • Stuha taftová do 40mm

  Klasické taftové jednofarebné stuhy sú vhodné na výzdobu, svadobnú výzdobu, na zdobenie torty, darčekov, na hračky a pod. Nájdete tu taftové stuhy v šírkach od 6, 9, 15, 20, 25 mm v návinoch 5 a 10 metrových. Tovar máme skladom.

 • Stuha taftová od 40mm

  Klasické taftové jednofarebné stuhy sú vhodné na výzdobu, svadobnú výzdobu, na zdobenie torty, darčekov, na hračky, stužky do vlasov a pod. Nájdete tu taftové stuhy v šírkach od 40 do 108 mm, v návinoch 5 a 10 metrových. Tovar máme skladom.

 • Stuhy taftové mačkané

  Taftové lesklé stuhy s mačkaným lesklým efektom majú obšité obidva okraje. Stuha sa dobre formuje a môžete ju použiť na výzdobu, na výrobu mašlí, na dekoráciu, aranžovanie a podobne. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek