Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Gombíky spodné prišívanie (SP) Počet produktov v kategórii: 245

Gombíky so spodným prišívaním môžete použiť hlavne na vrchné ošatenie, ale aj na výzdobu, či výrobu bižutérie, odevných doplnkov, bytových doplnkov a pod. Výber je široký, nájdete tu rôzne štýly, druhy, vzory, farby, veľkosti gombíkov, určite si vyberiete tie pravé. Tovar je skladom, aj vo veľkých množstvách. 

Podkategórie

 • Gombíky SP s...

  Luxusne vyzerajúce gombíky so vsadenými kamienkami alebo štrasmi sú v rôznych veľkostiach a vzoroch. Majú spodné prišívanie a viete nimi doplniť glamour oblečenie. Aj jednofarebné alebo čierne oblečenie vďaka takýmto gombíkom môže žiariť. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Gombíky SP s očkom

  Gombíky so spodným prišívaním sú plastové a vrchnú plochu majú zdobené rôznym očkom. Gombík je hladký alebo tepaný, lesklý aj matný, či s patinou. Sú vo viacerých veľkostiach a farbách. Tieto gombíky vyzerajú exkluzívne a môžete ich použiť aj na výrobu bižutérie alebo na výzdobu odevov- náhrada kamienkov. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Gombíky SP mačacie oko

  Exkluzívnejšie gombíky s kamienkom mačacie oko v mnohých vzoroch, farbách a veľkostiach. Nájdete pre ne široké využitie pre luxusnejšie oblečenie, alebo tam, kde plánujete robiť kamienkovú výzdobu. Tieto gombíky môžete použiť aj na výrobu bižutérie, či zdobiť bytové doplnky aj darčekové predmety. Tovar máme skladom. 

 • Gombíky SP perleť,...

  Gombíky sú so spodným prišívaním priesvitné, perleťové, s glitrami v rôznych vzoroch a veľkostiach. Môžete ich použiť napr. na kabáty, kabátiky, blejzre, kostýmy, bundy, svetre, šaty a všade tam, kde potrebujete vytvoriť glamour efekt. Tovar je skladom na kremik.sk

 • Gombíky SP kvet

  Gombíky so vzorom kvetu sa hodia k romantickému oblečeniu. Viete tak zjemniť aj jednofarebné materiály a dodáte im ženskosť. V tejto skupine nájdete gombíky so spodným prišívaním s jednoduchými vzormi kvetov, ale aj s kovovým dizajnom, či exkluzívne kov a perleť, aj futuristické vzory. Gombíky môžete použiť na oblečenie, ale aj na výzdobu rôznych darčekov a predmetov, napr. ich môžete využiť aj pri svadobnej výzdobe, na pozvánky, na servítky, vankúšiky a pod. Tovar máme skladom.

 • Gombíky SP krajkové,...

  Gombíky so spodným prišívaním, zdobené ornamentami, výbrusom, krajkovými vzormi a pod. Gombíky z tejto skupiny môžete použiť na romantické odevy, jednofarebné, aj vzorované, kde romantickým gombíkom dotvoríte celkový dizajn oblečenia. Nájdete tu rôzne zložitejšie vzory, farby, veľkosti. Tovar je skladom na kremik.sk, aj vo väčších množstvách.

 • Gombíky SP des. kov zlaté

  Exkluzívne gombíky v rôznych odtieňoch zlatej farby sú plastové a majú kovový dizajn. Gombíky sú odľahčené. Nájdete tu široký výber vzorov a veľkostí. Použitie takýchto gombíkov je široké. Hodia sa všade tam, kde potrebujete vytvoriť kontrast s dôrazom na luxus, skôr klasický. Tovar je skladom na kremik.sk. 

 • Gombíky SP des. kov...

  Gombíky z tejto skupiny sú plastové, odľahčené, avšak imitujú kov v odtieňoch striebornej. Nájdete tu gombíky plné, zdobené, ornamentálne, plastické vzory, aj s výrezmi a to vo viacerých veľkostiach. Môžete to využiť na odevy, kde potrebujete vytvoriť kontrast materiálov, ale aj dobové kostýmy, ľudové kroje a pod. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Gombíky SP des.kov...
 • Gombíky SP polgule...

  Tieto gombíky sú jednoduché hladké polgule so spodným prišívaním a majú kovový lesk. Výborne sa hodia k brokátu, aj luxusnejším materiálom, výrazné použitie nachádzajú v dobových kostýmoch aj krojoch, aj v modernom glamour štýle. Gombíky sú z plastu, teda sú odľahčené. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Gombíky SP polgule hladké

  Plastové gombíky polgule majú hladký a lesklý, prípadne matný povrch. Môžete ich použiť na romantické oblečenie a vyniknú v hojnom počte a husto pri sebe. Namiesto gombíkovej dierky môžete použiť tenké pútko a máte obohatený aj ten najjednoduchší strih. Gombíky sú skladom na kremik.sk.

 • Gombíky SP des. koža...

  Gombíky plastové polgule majú dizajn kože. Výborne sa hodia na športové, jeansové alebo kožené či koženkové odevy unisex, na kabátiky a kabáty, bundy, no môžete ich využiť aj na čalúnenie a pri výrobe rôznych sedákov a podušiek. Sú vo viacerých veľkostiach a vo farbách hlavne prírodných, zemitých. Tovar je skladom na kremik.sk. 

 • Gombíky SP hladké+...
 • Gombíky SP s kovom
 • Gombíky SP rustikal
 • Gombíky SP námornícke
 • Gombíky SP symboly
 • Gombíky SP vzorované

  Gombíky so spodným prišívaním v tejto skupine sú rôzne vzorované farbením na hladkej ploche, ryhovaním, alebo vzorovaním výliskov gombíkov. Gombíky sú vhodné na kabáty, kabátiky, blejzre, kostýmy, bundy, svetre a pod. pre dospelých, aj deti a teenage. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Gombíky SP hladké +vzor

  Jednoduché hladké gombíky sú so vzorom, ktorý je vytvorený z dvoch dielov gombíka, do seba zapadajúcich. Gombíky môžete použiť na vrchné ošatenie. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Gombíky SP hladké
 • Gombíky SP tvary

  V tejto skupine sú zaradené gombíky so spodným prišívaním, ktoré majú rôzne tvary. Nájdete tu obdĺžnikové, srdiečka, ováliky, slzičky, oblúčikové, štvorce zaoblené, elipsy, valčeky a pod. Gombíky sú v rôznom prevedení a to s kovom, hladké, perleťové, zdobené, s glitrami a pod. Tieto gombíky môžete použiť na oblečenie, doplnky, tašky, aj na zdobenie rôznych predmetov, doplnkov, darčekov a pod.  

 • Gombíky SP bieločierne

  Gombíky plastové so spodným prišívaním v kombinovanej bieločiernej farbe. Gombíky sú vhodné na vrchné ošatenie, napr. na šaty, kabátiky, saká, svetríky a pod. Tovar je skladom na kremik.sk.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 245 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 245 položiek