Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

GALANTÉRIA KOVOVÁ Počet produktov v kategórii: 245

Veľká skupina kovových galantérnych materiálov, kde nájdete vyše 150 tovarov pre Vaše potreby. Kovová galantéria obsahuje ihly na strojové a ručné šitie, aj špendlíky a zatváracie špendlíky, potom rôzne zapínanie na tašky a komponenty na výrobu tašiek, kovové polkrúžky, krúžky, kovové nity aj kovové nitovacie cvoky auto-moto, patentky aj háčiky a očká, spevňovacie otvory- dierky, kovové spony a karabínky, na prácu aj cvakačky, páradlá a nožnice, aj rôzne druhy bežcov na zips. Prajeme Vám príjemnú zábavu. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Ihly strojové, ručné

  Ihly pre šitie na domácich šijacích strojoch si môžete vybrať v kvalitnej verzii, aj lacnejšej verzii. Nájdete tu ihly pre materiály klasické, elastické, pružné a úpletové, pre hrubšie materiály ako sú jeansovina, riflovina, koženka, velúr, aj na kožu a pod. Ručné ihly sú vo viacerých mixoch a nájdete tu tenšie aj hrubšie ihly, aj ohnuté ihly, aj malé čalúnnické ihly. Dobrým pomocníkom na navlečenie ihly do stroja domáceho, priemyselného alebo do ručnej ihly, je navliekač nití. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Špendlíky, špendlíky...

  Kovové zatváracie špendlíky - zicherky, špendlíky celokovové s plochou hlavičkou dlhé aj krátke, aj kovové špendlíky s ozdobnou hlavičkou farebnou plastovou alebo sklenenou, to všetko sú výbornými pomocníkmi pri Vašej práci. Tieto materiály využijete pri tvorbe, pri zdobení, pri svadobnej výzdobe, pri výrobe vianočných gúľ a ozdôb, pri športových alebo iných podujatiach napr. na pripnutie štartovného čísla, na šitie, pletenie a pod. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Zapínanie a komponenty...

  V tejto skupine Vám ponúkame viaceré druhy zapínania na tašky, taštičky, či peňaženky, batohy, kabelky a veľké kabely, aj rôzne komponenty používané pri výrobe tašiek. Zapínanie môžete nájsť magnetické, zacvakávacie, americké, háčik s očkom. Tovar máme skladom. 

 • Odevné krúžky a...

  Kovové krúžky a polkrúžky použujete pri výrobe rôznych trakov, rúčok, na uchytenie rôznych páskov, na tašky, kabelky, batohy, na vrecká, na pracovné oblečenie, kombinézy či monterky, na športové a džínsové oblečenie, na obojky pre psov a pod. Tovar máme skladom. 

 • Spony - karabínky kovové

  Kovové karabínky rôznych veľkostí, tvarov a rozmerov sú výborným pomocníkom pri výrobe tašiek, vakov, ruksakov, ale aj na výrobu rôznych ozdôb a príveskov na oblečenie, tašky, kabelky, aj na rôzne bytové doplnky, traky, na vodítka pre psov a pod. Tovar je skladom na kremik.sk

   

 • Kovové spony

  Kovové spony vhodné na zapínanie tašiek, na traky, na opasky a pásiky, a podobne

 • Kovové cvoky nitovacie

  Kvalitné kovové cvoky nitovacie môžete používať ako zapínanie na bundy, nohavice, na tašky a pod. V ponuke nájdete cvoky sypané - bez prípravku na nitovanie, aj cvoky v kartóne spolu s nitovacím prípravkom. Nitovacie cvoky sú v rôznych farbách. Tovar je skladom na kremik.sk. 

 • Kovové nity

  Kovové nity nájdete v tejto skupine samotné sypané, no aj v blistri spolu s nitovacím prípravkom. Nity pozostávajú z dvoch častí, medzi ktoré sa vloží nitovaný materiál a potom diely spolu pevne zaklepnete. Nity máme v ponuke v rôznych veľkostiach a môžete ich použiť napr. na oblečenie, na bundy, na zdobenie, na opasok, na tašky, vaky, aj na hrubšie kožené výrobky a pod. Tovar je skladom na kremik.sk.  

 • Spevňovač otvorov -...
  Spevňovač otvorov sa používa ako priechodka pre šnúry a gumy.
  Nitovanie sa prevádza ručne alebo lisom.
  V ponuke kremik.sk máme voľne sypané spevňovače, ale aj v kartóne s prípravkom na nitovanie.

 • Patentky, háčiky

  Kovové patentky kvalitné malé priemery aj väčšie ozdobné, kovové háčiky+ očko malé aj väčšie, obaľované, aj nohavicové. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Nožnice, cvakačky,...

  Zastrihávacie nožnice cvakačky sú vhodné pri zastrihávaní nití pri šití ručnom, strojovom, pri vyšívaní, perličkovaní a pod. Páradlá sú výborným pomocníkom pri páraní chybného stehu, ale aj pri nastrihávaní vyšitej gombíkovej dierky. V tejto skupine nájdete aj univerzálne nožnice. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Bežec na zips, koncovky

  Široký výber bežcov na zips na všetky druhy zipsov. Nájdete tu jednoduché bežce na nekonečný špirálový zips, aj na ozdobný krajkový zips v metráži, na kostené zips, na kovové zipsy, aj bežce s ozdobnými tiahlami. Pri pokazení zipsu na bunde veľakrát stačí vymeniť bežec, pokiaľ nie sú pokazené zúbky alebo špirála. Ušetríte si tak hodiny párania a všívania nového zipsu. V ponuke máme aj kovové koncovky na zips, ktorý skrátite. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 245 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 245 položiek