Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Stuhy saténové Počet produktov v kategórii: 282

Saténové stuhy sú vyrábané v šírkach: 3, 6, 9, 12, 15, 18, 25, 30, 38, 50 a 100mm. Určite si vyberiete zo širokej ponuky jednofarebných aj vzorovaných saténových stúh. Stuhy môžete použiť pri šití oblečenia, na výrobu bytových a odevných doplnkov, na dekoráciu, aranžovanie, svadobnú výzdobu a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Stuha saténová 6mm, 3mm

  Stuha saténová úzka je v šírke 6mm a 3mm. Dodávané sú v návinoch 32, 30, 27, 25 a 10m. V ponuke máme úzke saténové stuhy v širokej palete farieb. Použijete ju na šitie, dekorovanie, na výrobu bižutérie, doplnkov, hračiek aj darčekov, na balenie a pod. Tovar máme skladom.  

 • Stuha saténová 9mm

  Tenké saténové stuhy jednofarebné majú saténovú lícnu stranu. Dodávané sú v návinoch 5, 10, 27, 30 až 45m. V ponuke máme široký výber farieb. Tovar máme skladom.  

 • Stuha saténová 12mm

  Saténové jednofarebné stuhy dodávame v šírkach 12mm a v návinoch 27, 30m aj 45m. Stuhy sú vyrobené z polyesteru alebo z nylonu. Saténové stuhy použijete na zdobenie oblečenia, bytové doplnky, darčeky a pod. Tovar máme skladom.

 • Stuha saténová 15mm

  Saténové užšie stuhy 15mm sú dodávané v návinoch po 10 a 25m. Zloženie je 100% polyester. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Stuha saténová 18mm

  Saténová stuha 18mm je v širokej škále darieb. Dodávame ju v návinoch po 27m aj 30m. Saténovú stuhu 18mm použijete na výrobu dekorácií, na stuhy, na šitie, aj do vlasov, na darčeky a ich balenie a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Stuha saténová 25mm

  Stuha saténová jednolíca v šírke 25mm sa dodáva v návinoch po 5m, 25m, 27m, 30m. Stuha je vhodná na výrobu dekorácií, darčekov, hračiek, na vpichovaný patchwork a aj na šitie. Niektoré výrazné farby môžu pri praní mierne púšťať farbu, preto je vhodné vyskúšať si použitie na malej vzorke. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Stuha satén matná 25mm

  Saténová hrubšia stuha v šírke 25mm má z lícnej strany miernejšie lesklý satén. Stuhu použijete na šitie aj dekorovanie. Saténové stuhy z tejto skupiny predávame na bežné metre. Tovar máme skladom na kremik.sk.  

 • Stuha saténová 30mm

  Saténové stuhy 30mm široké majú satén na lícnej strane. Vyrábané sú v návinoch po 27m. Stuhy použijete na výrobu dekorácií, do kytíc, na šitie, aj pri patchworku a pod. Tovar máme skladom na kremik.sk.  

 • Stuha saténová 38mm

  Saténová jednolíca stuha k dekorovaniu alebo šitiu je v šírke 38mm. Predávame ju na bežné metre. Tovar máme skladom.

 • Stuha saténová 50mm

  Saténové stuhy v šírke 5cm máme v ponuke v návinoch po 5m, alebo na bežné metre. Stuhy sú jednofarebné, satén je jednolícový a pevný, stredne hrubý. Stuhy použijete na dekorovanie, aj na šitie alebo vyšívanie. Tovar máme skladom na kremik.sk. 

 • Stuha saténová 100mm

  Široká pevná saténová stuha je vhodná na výzdobu, na šerpy, na šitie aj výrobu dekorácií, vhodná je aj na strojové alebo ručné vyšívanie. V ponuke je v niekoľkých základných odtieňov. Zelenú stuhu môžete použiť napr. pri stužkovej slávnosti. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Stuha saténová...

  Jednofarebné saténové stuhy s lurexovou obrubou po oboch okrajoch sú vhodné na šitie aj dekorovanie. V ponuke máme stuhy v šírkach už od 3mm. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Stuha saténová potlač...

  Saténová stuha v tejto skupine je s potlačenými kvietkami rôznych vzorov, má rôzne šírky a je v návinoch okolo 20m. Stuha je vhodná na prišitie na oblečenie, aj na dekoráciu, či výrobu ozdôb, hračiek, darčekov a pod. Zloženie je 100% Polyester, môžete si ju kúpiť ako celý návin. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Stuha saténová potlač...

  Saténová stuha v tejto skupine je s potlačenými bodkami rôznych veľkostí a farieb, má rôzne šírky a je v návinoch okolo 20m. Stuha je vhodná na prišitie na oblečenie, aj na dekoráciu, či výrobu ozdôb, hračiek, darčekov a pod. Zloženie je 100% Polyester, môžete si ju kúpiť ako celý návin. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • Stuha saténová potlač...

  Saténové stuhy v tejto skupine majú potlač s motívom srdiečka. V ponuke sú šírky od 10- 30mm. Tovar máme skladom na kremik.sk.

 • Stuha saténová potlač...

  Saténové stuhy s potlačou majú rôzne motívy. Vyrábané sú v šírkach od 8mm. Stuhy použijete k šitiu alebo k dekoráciám, či výrobe bytových doplnkov, darčekov, hračiek a pod. Zloženie materiálu je 100% polyester. Tovar máme skladom na kremik.sk. 

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 282 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 282 položiek