Kategórie

Nové produkty

ARANŽÉRSKE POTREBY Počet produktov v kategórii: 50

V tejto kategórii nájdete potreby a polotovary pre aranžovanie a výrobu dekorácií. Nachádzajú sa tu aranžérske náradie, polystyrénové výlisky, ozdobné špendlíky, ozdobné šnúry, točené šnúry s korálkami, polotovary pre hračky a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Ozdobné špendlíky

  Špendlíky menšie aj väčšie v tejto skupine slúžia na výzdobu, pri výrobe dekorácií, na svadobnú výzdobu, aj ako špendlíky do kravaty či motýlika. Hlavičky na ozdobných špendlíkoch majú tvary srdiečka, guľky, kvapky, sú vo viacerých farbách a dĺžkach. Tovar máme skladom.

 • Šnúry ozdobné, točené...

  Ozdobné šnúry s lurexom, rexorom, metalovou niťou v hrúbkach 0,5mm - 5mm sú vhodné na výrobu malých dekorácií, darčekov, na vianočnú výzdobu, na zavesenie ľahkých obrázkov a pod. Tovar máme skladom.

 • Výlisok polystyrénový...

  Vylisované polystyrénové tvary na aranžovanie a výrobu dekorácií a nájdete tu aj kovové očká do polystyrénov na zavesenie hotovej ozdoby. Polystyrénové polotovary použijete na výrobu darčekov, dekoračných predmetov, venčekov, do ikebany, na dekorovanie, na svadobnú výzdobu, na výrobu vianočných ozdôb a pod. Tovar máme skladom.

 • Polotovary pre bábiky

  Polotovary pre výrobu bábik, postavičiek aj zvieratiek - rôzne očká a nošteky a pod. použijete pri výrobe tváričiek. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 50 položiek